Leden 2018

Kawaii Neko Kuroko-kun

2. ledna 2018 v 14:00 | El Seihyoki |  yaoi ostatní
Než se tu v budoucnu objeví něco novějšího... přidám vám sem druhý chabý pokud o překlad fanmade komixu na Kuroko no Basket :)


Rok, který skončil... rok, který nastal.

1. ledna 2018 v 13:38 | El Seihyoki
Myslím si, že je na čase se tady zase na chvilku "objevit", hm? Myslím, že na Nový rok není špatné se ozvat s "plány" ohledně blogu. Chátrá mi to tu, a mě to mrzí, ostatně jako vždy. Velké plány, sliby... a skutek utek.


Rok 2017 byl zase opět plný dobrých i špatných období, spoustu změn i nějakého stereotypu. Skončila jsem na škole, opět... Začala jsem makat v Bille, zase. Moc vtipné, vážně. V červnu jsem se odstěhovala od našich ke kamarádce (Fraye), u kteé jsem byla až do listopadu... a teďkom.. téměř dva měsíce bydlím sama. Je to zvláštní a super zároveň. Někdy mi chybí ten pocit společnosti, a někdy jsem za to ticho opravdu ráda (nekoemtuji ten hroznej kravál, co vydává lednice). V červenci jsem dostala na své narozeniny ten nejkrásnější dárek. Narodila se mi neteř, kterou nesmírně miluju. Je to brouček, andílekm zlatíčko a vše, co je krásné, hodné, miloučké <3 prostě poklad. Taky proto se často objevuji v Českých budějovicích u ségry, abych mohla být s malou Gabčou. Strávila jsem u nich Vánoce (po x letech konečně klidné) a taky oslavila včerejší konec roku.

Od roku 2018 toho moc neočekávám. Minulý rok jsem se v práci vyšplhala na trochu vyšší post, což je dobrý, ačkoliv tím se zvyšuje veškerá zodpovědnost... teďkom mě možná čeká další. Uvidím. Raději bych vypadla ze svého rodného města a přestěhovala se do Budějovic, změnila práci... ačkoliv si nejsem úplně jistá, co bych chtěla/měla dělat... Začínám si pomalu šetřit na řidičák (ano, snad konečně seberu odvahu!!!). V blízké budoucnosti (čtěte v roce 2019) chci vypadnout z Čech a podívat se na Nový Zéland - hlavně na místa, kde se natáčel Pán Prstenů a Hobit (ano, blázen do Tolkienova světa jsem pořád, možná ještě víc)...

Ohledně blogu... nic slibovat nechci. Chtěla bych dopsat Zkoužku i zbytek povídek. Víc se zaměřit na to, co mě opravdu baví - tzn. Tolkien, Zaklínač, Assasin´s creed a tak dále. Jako vždy však předpokládám, že vyhořím hnedka na začátku :D a budu zbytečně fňukat na nesprávném místě... ale musím říct, že jen to.. že jsem sem něco napsala je pro mne dost velký pokrok... ačkoliv nečekám nějakou návštěvnost už tak mrtvého blogu... :D

No, už vám jen popřeju hodně zdaru do roku 2018 :)

Vaše El^^