Zkoužka citů | 23

13. února 2017 v 23:07 | El Seihyoki |  Zkouška citů
Osm měsíců, osm měsíců lidi. Tomu byste nevěřili. Tak dlouho mi trvalo, než jsem byla schopná napsat další díl tohohle story. Popravdě ani nevím, co bylo tou pohnutkou, abych zase pokračovala ve psaní. Víte, už několikrát jsem se k tomu nějak dokopávála. Období, kdy jsem si tenhle příběh promítala v hlavě, vymýšlela další detaily a nic... a dneska při hodině Nauky o dřevě, která mě popravdě moc nebaví, jsem začala psát... a tedkom jsem nejak snad dopsala kapitolu. Asi mi teda chvíli potrvá, než se dostanu zase do noty, ale... není to zas tak špatný díl. Jen jsem se tam trochu přizabila, nebo spíš někdo mě.. ehm, mlčím. (stejně pochybuju o tom, že si to teď po takové pauze, někdo přečte)

P.S.: Za případné chyby se omlouvám :)"Els?!" uslyším, jak na mě zavolá Donghae s chodby a následně nakoukne do pokoje. "Jsi už připra-wau.." vykulí na mě oči, když si mě prohlédne. Trochu mi zčervenají tváře. Opravdu bylo dobře, když jsem si na sebe vzala ty šaty od Zhoumiho? Přeci jen jdeme k vodě…

"Nedívej se na mě tak…" hodím po něm svoje triko, které jsem si chtěla uklidit do skříně.

"No já tě nesním, ale co ostatní…" zasměje se Donghae, chytne tričko a pak přejde ke mně, a ten kus oblečení sám urovná na poličku.

"Mám se raději převléct?"

"Ne, sluší ti to…" usměje se.

"Ale?"

"Ale co?" podiví se Hae, povzdychnu si.

"Vždycky nějaké ale je…" pokrčím rameny. Přejdu k posteli a popadnu plážovou tašku.

"Vzhůru na bazén!" zavelím a vyjdu na chodbu, snažíc se ignorovat pohledy ostatních.***Dnešek je na čvachtání vážně super. Není takový hic jako v předešlých dnech, takže člověk neomdlí po pár desítkách minut strávených na slunci. Stejně ale nikdy nepochopím, jak můžou v takovém vedru nosit korejci mikyny. Pchuuu.

"By mě zajímalo," začnu a Donghae, který jediný se mnou zůstal an dece, se na mě otočí; "U nás byste asi v tomhle počasí zmrzli, nebo co..."

"Byli jsme už všude možně a dá se zvládnout ledacos," odpoví Hae a protáhne se. "Půjdeme taky do vody?"

"Někdy musí hlídat věci přece..." namítnu.

"Jo vlastně," povzdychne si. Poznám na něm, že by nejradši skočil do vody a zůstala tam až do večera.

"Tak běž za ostatními, já to tu zvládnu sama."

" To ne," zakroutí hlavou, natáhnu se k němu a štouchnu do něj.

"Jen jdi. Pár minut tu zvládnu, nejsem malá. A pokud se ti nelíbí představa, že bych tu měla být sama, tak mi sem někoho pošli."

"No..." zamyslí se Hae, "to by asi šlo."

"Tak šup šup..." popoženu ho. On se jen zasměje, zvedne se a přímo tryskem zamíří k bazénu.

Rozvalím se na dece a rukou si zakreju oči. Nejsem zrovna typ, který by se nějak zvlášť opaloval, ale měla bych získat alespoň zdravější odstít, tedy podle Leeteuka, který stále opakuje, že jsem bílá jak stěna. Nemá mě porovnávat s tou hroudou svalů zvanou Siwon. Jemi by momentálně tu hnědost záviděl i černoch.

Pch. Mělo mi být rovnou jasné, že Hae zapomene někoho poslat. Ne že bych nějak potřebovala s někým mluvit, ale nemám zrovna dobrý pocit, že okolo mě jsou cizí lidi. Některé holky na mě civí dost nevaživě. Oklepu se, když si vybavím horké prameny, kam mě vzal tým Siwona. Ty korejky nebyly zrovna přívětivé.

"Koukám, že kluci se vůbec nezměnili. Sami si užívají vodu a z tebe se pomalu stává pečínka!" ozve se nade mnou mě někdo velice známý.

"Changmine!!!" vyjeknu překvapeně. Rychlostí blesku se vyhrabu na nohy a skočím mu kolem krku. "Co tu dělá-te?!" zeptám se, když vzápětí za Minem spatřím Yunha.

"No, plány se nám mění často. Máme den volna. Od Yun jsme zjistili, kde jste, tak jsme sem přišli taky. Rád tě vidím," usměje se na mě.

"Já vás taky!"

"Uškrtíš mě, ty škvrně!" zaheká Min. Jejda. Zasměju se nevinně a osvobodím ho ze svého vřelého objetí.

"Promiň," mrknu na něj. Jemu je určitě jasné, že toho nelituji.

"A s kluky se netrap. Popravdě jsem nějak počítala, že to tak dopadne. Však já je pak všechny vyženu a budu mít bazén sama pro sebe, hehehe."

"To chci vidět..." zasměje se Yunho a posadí se na deku. Chagmin i já ho napodobíme.

"Je mi horko. Pchuuu.." utřu si pot z čela a natáhnu se pro láhev s pitím.

"Můžeš jít za nimi, jestli chceš. My to tu pohlídáme. Do vody stejně nepůjdeme," řekne Min.

"Mě se nezbavíš tak snadno!" vypláznu na něj jazyk.

"Mluvit tu někdo o tom, že je mu horko?" ozve se mi u ucha Donghae, který mě vzápětí obejme.

"Íííííík!" zaječím, jak se ho leknu. Z toho chladu dostanu infarkt!

"Spokojená?" zeptá se s pobavením v hlase.

"No to rozhodně ne!" ohradím se.

"Dobře, tak an to půjdeme jinak. Drastičtěji..." věnuje mi lišácký úsměv a ve vteřině jsem ve vzduchu.

"Háááá! Pusť mě! Říkám, pusť mě" Donghae!" začnu sebou házet hlava nehlava nezajímajíc o názory ostatních. Chci cítit pevnou půdu pod noha-

"Ííííííík!" přestanu máchat rukakama a místo toho se přilepím na Haeho jako klíště. Jetsli půjdu do vody já, půjde i on. Hej, to ale není fér, on už je mokrý!

"Dělám si legraci. Do vody bych tě nehodil..." zasměje se Hae a dojde pomalu ke schůdkům do bazénu. Ještě víc se na něj přitisknu.

"Já tam nechciiiii!" zafňukám.

"Ale jdi ty! Je to příjemné zchlazení."

"Tak mě pusť!"

"Jak si přeješ, princezno..."Zabiju je. Všechny! Jsou to zvěrstva. Opravdu! Neúnavná monstra! Asi po hodině, kdy si mě kluci prakticky předávají jak panenku a dělají blbosti, jeden z nich zadrmolí něco o jídle, takže mě konečně nechají být.

"Ty nepůjdeš?" zeptá se mě Leeteuk.

"Ráda bych si trochu zaplavala. Přijdu za chvíli..." řeknu. Teuk jen přikývne a odejde.

Trochu se protáhnu. Nejsem teda nějak zdatný plavec, ale pár bazénů zvládnu. Párkrát se zhluboka nadechnu a vydechnu a pak se odrazím od zdi a začnu plavat.***"Donghae, Hyuku... mohl bych vás o něco poprosit?" osloví své kolegy Leeteuk. Oba dva k němu vzhlédnou od jídla.

"Hm?" nadzvedne jedno obočí Huyk.

"Dojděte se podívat na Els. Mám takový nepříjemný pocit... ale nechci jí pořád stát za zády, chápete..." řekl trochu rozpačitě.

"Děláš si o ní zbytebčné starosti, ona se o sebe umí postarat sama," odpoví Hae. Leeteuk už chce něco namítnout, ale on ho nenechá. "Ale chápu tě, jen to dojím a půjdu za ní..." Leeteuk přikývne a sám si kousne do svého sednviče.

"KOUKNI SE! TAM SE NĚKDO TOPÍ!" usylší všichni výkřik nějaké ženy.

"POMOZTE JI NĚKDO! ZAVOLEJTE PLAVČÍKA!"

Jestli byl Leeteuk paranoidní, tak teď všem tuhla krev v žilách. Nikdo nepomyslel na nikoho jiného než na El.

První, kdo se vyhrabe na nohy, je Sungmin, který okamžitě přeběhne přes plac až bazénu. Prosím, ať je El v pořádku, pomyslí si. Očima bleskurychle přeletí hladinu, ale nikoho nespatří. Nikdo se netopí...

"EL!" vykřikne, když ji uvidí vynořit se a hned na to zase zmizet pod hladinou vody. Na nic nemyslí a okamžitě skočí do vody pro ní. Ostatní kluci zůstanou jen zírat u kraje bazénu.

"Nikdo tam už nechoďte, bylo by to ještě horší!" řekne Heechul, který se snaží zachovat si chladnou hlavu. Svlékne si tričko, které si před chvílí oblékl a skočil za Minem. Možná se nezdá, ale je jeden z nejlepších plavců ve skupině.

"Els..." Leeteuk zaťal pěsti. Trvá to dlouho! Min rychle doplave k místu, kde viděl El, zhluboka se nadechne a potopí se. Kluci několik vteřin jen nehnutě hledí na hladinu zčeřené vody.

"Mine! El!" vykřkne Siwon a už chce skočit do vody, ale Teuk ho zastaví.

"Siwone! Uklidni se, Chul má pravdu. Nepomůžeš ničemu, když skočíš bezhlavě do vody!" řekne rozčíleně. Heechul se během te chvíle dostal k Minovi, který se mezitím vynořil i s Els.

"Els? No tak, El?" Hechul se na ní podívá: "Musíme rychle na břeh, myslím že nedýchá..." Min jen přikývl a vydá se s ní zpátky ke klukům.

"Přineste osušku!" zavolá Chul na ostatní. Min se dostane ke schůdkům a spěšně vyleze vem s El v náruči.

"Polož ji sem," poví Heechul a přiklekne si k ní. Nejdřívě ji zkontroluje tep a pak ozkouší, zda dýchá. "Uhni!" odstrčí Heechula Min, který okamžitě začně s resuscitací. Nejprve třicekrát stačlí a pak dva vdechy.

"El!" vykřiknou snad všichni kluci naráz, když se přetočí na bok a rozkašle se.

"Bože..." vydechne úlevně Leeteuk.

"El, jsi v pořádku?"

"Samozřejmě že není!" zavrčí Min na leadra. Obalí El dekou a zvedne ji do náruče. "Sbalte věci, já ji zatím odnesu na ošetřovnu..."

"N-ne..." zachraptí El. "Chci domů..."

"Měl by se na tebe podívat doktor..." namítne Leeteuk.

"Říkám, že chci pryč!" vykřikne El. Tedy, byl to chabý pokus o výkřik, ale účel to splnilo.

"Dobře, dobře, ať je po tvém..." přikývne, "Mine, Wone, Wooku, jeďte napřed. Budu tu muset něco vyřešit..."***"Jsi v pohodě?" zeptá se Donghae Heechula, když jej cestou do dormu chvíli pozoruje.

"Hleď si svého..." zamručí.

"Jsi vůl..." neodpustí si Hae, ale nechá ho být. Nemá smysl se starat o někoho, kdo nejeví zájem.

"Nechce se mi věřit, že by El chtěl někdo ublížit..." povzdychne si Leeteuk. Že by El dostala křeč byla sice stále jedn az možností, ale on tomu nedával moc šancí. El byla vystrašená. Každy by byl, ale ona... v jejích očích viděl něco jiného, něco co ho nutilo myslet si, že ji chtěl někdo zámarně ublížit. Když kluci s El odjeli, šel okamžitě vyhledat nějakého plavčíka. U každého bazénu by měl být minimálně jeden a u tohohle nebyl. To rozhodně neprojde. Od kapitána plavčíků se samozřejmě nic nedozvěděl.

"Musíme na ní teď víc dohlížet..." řekne Hae, Chul se zašklebí.

"Aby se cítila jako holubice v kleci? Dobrý nápad..." odpoví kysele. Donghae ví, že jeho starší kolega má pravdu, takže nic neřekne.

"Rozhodně nějaká více veřejná místa vynecháme..." přitakal Eunhyuk.

"Jestli ji chce někdo ublížit, tak nezáleží jak moc ji budeme chránit. Víte, že tu lidé bývají vážně šílení..."

"Nemluvme o tom teď..." řekne rozmrzele Kyu. "Doufám, že je El v pořádku..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 19. února 2017 v 17:24 | Reagovat

Ach jo...jistě jí chtěli ublížit nějaké praštěné a šílené fans. Oni jsou na to magoří dost velký O_O
A Chul je vůl, protože co je špatné na tom, že je zamilovaný? A Hae to myslel dobře, tak se na něj nemusí hned utrhovat ???
No jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl ;-)
A omlouvám se, že jsem se k tomu dostala až dneska. Já na to totiž zapomněla :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama