O blogu, jeho budoucnosti a tématu článků...

2. srpna 2016 v 20:37 | El Seihyoki
Ohayo-mina... tak se tu konečně ozývám (pro mě, po dlouhé době - všechny články byly měsíc dopředu přednastaveny)... A nesu vám pár dobrých a pár špatných zpráv.

Za prvé... určitě jste si všimli změny layoutu. Oduvodním vám to. Zhoumi byl krásný (i když mu nebylo vidět do tváře)... ale Kaneki je Kaneki. V neděli jsem totiž přijela z Advíku (pro ty, kdo netuší, o čem je řeč > tu je odkaz)... no a samozřejmě mi opět hráblo z anime. Byla jsem na pár přednáškách týkajících se převážně yaoi tématiky. Získala jsem tak dlouhý seznam mang a her, které bych si mohla přečíst... a tím se konečně taky dostanu k novému tématu blogu.. Psaní mi teďkom moc nejde... takže bych se možná mohla věnovat takovým, no.. recenzím se říct nedá, takocým informatujícím dporučujícím článkům o anime a mangách... Doufám, že o ně někdo bude stát... Čím jsem se dostala k té špatné zprávě (prakticky) > to, že nečekejte moc povídek... minimálně ne na kpop. O pokračování nedopsanch story se budu pokoušet, ale... znáte mě.

No, a to je asi tak všechno (chtěla jsem toho napsat víc, asi... ale během těch pár minut, co tohle píšu, se mi to vypařilo z hlavy)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 3. srpna 2016 v 20:38 | Reagovat

Jaksi mi zmizel Zhoumíček O_O ale nevadí, tohle je taky hezký ;-)
A oni nebudou povídky? Teda jen minimálně? A jako...vůbec mě nevadí, že nebudou na k-pop. Tak se těšim  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama