Zkouška citů | 19

15. července 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Zkouška citů
Zvrat, který určitě nikdo nečekal.. haha. Moc dramatické to nakonec ale asi není. Proč by se přeci řešil.. někdo takový?
"Hej, Hyuku… už se vrací!" drcne Hae do svého přítele a oba dva najednou vyskočí na nohy a rozběhnou se k Teukovi, který nese spící El na zádech. Oni jediní zůstali u ohně a čekali na ně. Přeci jen Zhoumimu něco slíbili, a tak to musí plnit.

"No kde jste tak dlouho Teuku! Eh, stalo se jí něco?" nakloní hlavu na stranu Hae, když si všimne, že má El smáčený obličej. Samozřejmě mu hned dojde, že to jsou slzy.

"V pořádku…" řekne potichu jejich lídr a obejde je. "Kluci už šli spát?" zeptá se mimoděk a Hyuk přikývne.

"A nevykrucuj se. V pořádku, jo?" nenechá se odbít Hae a Teuk si povzdychne nad výdrží těch dvou.

"Mluvila o své rodině, a tak…" odpoví a vyjde opatrně po schodech na verandu. Hyuk si pospíší a otevře mu dveře. Nijak na jeho odpověď nereagují, protože jim samo dojde, že se od nich reakce nečeká.

"Hm, že ji zase bolí nožičky, že nemůže jít po svých?" ozve se za nimi posměšně Heechul. Hae má chuť po něm něco hodit.

"Mohl by ses taky někdy vcítit do toho druhého, blbe!" otočí se na něj celkem naštvaně. Heechul je fajn, i s těmi jeho kecy, ale někdy to vážně přehání, pomyslí si. Starší jen pokrčí rameny, a vrátí se do svého pokoje. Ještě jednou se však podívá na Teuka s El a u srdce jej bodne osten žárlivosti. Ne, blbost. Jeho ta hloupá holka naprosto nezajímá!

"To je taky pěknej pitomec," povzdychne si Hyuk a následuje kluky do obýváku, kde má El kutloch.

"Jungsoo!" vylítne Zhoumi jak střela z gauče a opatrně vezme El do náruče a položí na místo, kde před chvílí seděl. "Říkal jsi, na chvíli… na chvíli... Ne na tak dlouho!" zpraží lídra rozzlobeným pohledem. EunHae se zasmějí.

"Jeho jsme museli donutit jít si lehnout. Ale jak koukám, stejně nás neposlouchá," řeknou najednou a pak nad tím mávnou rukou. El je v dobrých rukách, tak už i oni mohou jít na kutě.

"Neměl jsem pocit, že by se chtěla vrátit…" řekne Teuk, když dotyčnou přikryje dekou a pak ji odrhne pár neposedných vlasů z čela. Sám si nadává do blbců, že ji rozbrečel… i když.

"Mluvila o sobě, co?" odhadne Zhoumi a sedne si k El. Leeteuk jen přikývne a sedne si na zem, zády se opře o opěru pohovky a zadívá se do krbu, v kterém plápolá oheň. To byl beztak Zhoumiho nápad, jej zapálit.

"Teď už to všechno chápu. Jaká je a jaká není. Je silná a slabá zároveň. Bojí se sama sebe, ale na druhou stranu se snaží si život, co nejvíce užít…" šeptne. Ucítí po chvíli, jak mu Zhoumi stiskne rameno.

"Je téměř stejná jako ty, Teuku. Možná proto tě to tolik zasáhlo. Ale nedávej to na sobě tolik znát, jinak toho bude El litovat. Toho, že ti o sobě prozradila víc, než chtěla…" řekne a starší muž se mu podívá s otázkou vrytou v obličeji do očí.

"Přece tě znám dobře, Jungsoo. Řekla ti to dobrovolně, teda to si myslí ona. Ale víme, že dokážeš být… no dejme tomu, manipulátor…" mrkne na něj Zhoumi a zvedne se. Lídr na to nic neřekne a napodobí svého kolegu.

"Nechme ji teď jejím snům. Taky potřebujeme spánek…" Zhoumi obejme Teuka kolem ramen a donutí jej odejít do patra do svého pokoje.

"Dobrou noc sedmikrásko…"***"Au! Za co to bylo?!" vyjede po mě Leeteuk, když ho trucovitě bouchnu do paže. Nafouknu tváře a ruce dám v bok. On si snad ze mě dělá srandu, ne?!


"Nehraj si na nevinného! To by se ti tak líbilo, mámit z lidí svoje rozumy a nepodělit se o svoje!" obviním ho a čekám, jak zareaguje.

"Zhoumi měl pravdu…" zamumlá si pod vousy. Hm? Co s tím má co společného Mi? "Vždyť mě znáš!" brání se.

"Jo, jasně. Z pár videí a pořadů, od vyprávění od zbylých členů skupiny. Ale já se chci něco dozvědět od tebe. Víš, postoj k sobě samému je většinou jiný, než ostatních. Třeba takový Park Jungsoo. Nějaké drby jsem četla, ale co mi k tomu povíš ty?" lehce zvážním, protože to chci vědět. Nedělám si z něj legraci.

"Jeho znát nechceš," rozhodne za mě a otočí se zpět k lince, kde připravoval snídani. Chytnu jej za zápěstí a donutím ho, aby se na mě otočil.

"Vážně jo? Kdo řekl, že můžeš rozhodovat o tom, co chci a nechci?"

"Slibuju, že ti o něm někdy něco povím, ano? Spokojená?" rezignuje. Usměju se, pustím jeho ruku a rychle uloupím jeden krajíc chleba a rychle uteču. Vím, jak to nemá rád.

"El!"

"Ehehehee…" zasměju se nervózně a sednu si mezi Siwona a Zhoumiho. "Braňte mě!" zahuhlám s plnou pusou, ale kluci akorát vyprsknou smíchy. Zrada!***Právě nastává ta chvíle, kdy si každý dělá něco svého, a ostatních si nevšímá. Já jsem si vyhrabala z batohu knížku a čtu si. Zhoumi mi pobaveně kouká přes rameno a snaží se přelouskat pár českých slovíček. No snad si nemysleli, že budu číst korejskou versi ne? Sice by mi to hodně pomohlo s gramatikou a tak, ale na to jsem líná. Mám přece relaxovat ne?

"Tohle tady řešit nebudeme, Kibume!" vykřikne Leeteuk na mladšího muže a všichni se na dvojici podívají. Zaklapnu knížku a poposednu si. Pohlédnu na Zhoumiho a ten jen zakroutí hlavou. Říkala jsem přece, že nějaký problém mají!

"Už není, co řešit. V dormu nic nemám. Vše jsem si sbalil před odjezdem sem. Končím. Za týden nastupuju do armády a nemám v plánu se za dva roky vrátit!" řekne Kibum dost nahlas, aby to všichni zaregistrovali. V tom okamžiku nastane naprosté ticho. Já s rozporuplnými pocity… netuším, co si myslet. Vztek, smutek… ne, já ho vlastně naprosto chápu. Zvednu se a přejdu k těm dvěma.

"Teuku…" oslovím ho. On se na mě ani nepodívá a dost hrubým hlasem mi řekne, že se do toho nemám plést.

"Nemám to ani v plánu, ale…" chytnu jej jemně za ruku, takže se na mě konečně otočí.

"Teď máš šanci mi ukázat, jak se chová pravý lídr. Jako Jungsoo, který vše řeší s chladnou a klidnou hlavou. Víš, co je správné a co ne. Jen vol správná slova. Ta se vryjí do paměti všech…" poprosím jej a pak rychlými kroky zamířím ven na verandu. Tohle je záležitost Super Junior, já se do toho vměšovat nechci a nebudu.

Sednu si na schody z verandy a zahledím se na krajinu. Vůbec se mi odtud nebude chtít. Škoda, že tu nemůžeme zůstat do zítřka, v noci jsou krásně vidět hvězdy…Nakonec se nejspíš všechno vyřešilo okamžitě a to doslova. Uslyším vrznutí dveří, tak se otočím a uvidím Kibuma, který se zprvu zarazí, ale nakonec pohodí hlavou a obejde mě. Teprve teď si všimnu báglu, co má na jednom rameni.

"To odejdeš takhle?" pozvednu jedno obočí. Popravdě jsem čekala trochu jiný rozchod. Tohle bylo vůči klukům nefér a hnusné. Kibum se ale už neotočí ani nijak nezareaguje. Hne mi to žlučí, ale zkousnu nadávku na jeho účet. Sleduju, jak nastoupí do svého auta a následně odjede.

"Skřípalo to mezi námi už hodně dlouho…" povzdychne si Leeteuk a já málem vypustím duši. Nevěděla jsem, že stojí přímo za mnou! Zvednu se a podívám se mu do očí.

"Vůbec se za to neobviňuj. Není problém v tom, že odešel… ale jak. On se potupil, nikdo z vás…" řeknu vážně a pak se na něj pousměju. Přeci si nebudeme kazit zbytek dne pochmurnými myšlenkami.

"Nemáš na něco chuť?" převede rozhovor úplně někam jinam a já horlivě přikývnu.

"A na co?" zeptá se tedy, a když mu odpovím, že nevím, zasměje se, chytne mě za ruku a dovede mě zpátky ke klukům.

"Pánové, řekněte mi, na co tady má mladá slečna asi chuť?" Že by nová hra? Ostatní se na něj nechápavě podívají. Nejspíš si myslí, že se asi zbláznil. Teď. Když Kibum odešel myslet na takové blbosti…

"Počkej! Tady určitě něco najdu!" vylítne Donghae jako střela ke špajzu, kde má schované ty svoje tašky plné jídla. Po chvíli i ostatní začnou vymýšlet, co by si dal můj mlsný jazýček. Leeteuk asi neprokouknul moji malou lež. Co teď budu dělat? I Heechul se k téhle zábavě přidal. Beztak jen aby mi víc zavařil. Tseee!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka, mám pokračovat?

Určitě! 100% (9)
Nezájem -_- 0% (0)

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 16. července 2016 v 14:26 | Reagovat

Nevim...tak nějak mě ani nemrzí, že Kibum odešel. A myslim tim i v reálu, protože jsem ho pořádně jako člena ani nebrala :-|
No jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama