Nenapravitelná chyba | 12

23. července 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Jak jsem tohle dokázala napsat, netuším.. ale je to dokonalé.. porno na HanChul s příchutí Siwona :D Ok. Je to možná trochu víc perverzní, ale přesto mi to přijde tak nějak sladké.. viď, Hatachi? Hlavně pořádně dýchej, až to budeš zas po tak dlouhé době číst... :D

NC-17 | +18

Jen co zavře dveře, usměje se. Je sám se sebou spokojen. Udělal, co mohl a pomohlo to. Je rád, že na Siwonově tváři vykouzlil úsměv, zvláště po tom, co si vyslechl Leeteuka. Nejraději by se oblékl a došel až k Choiům domů a rozmlátil jeho šéfovi hubu. Vážně! Ale nesmí. Nemůže, protože by to celou situaci akorát zhoršilo. Zakroutí hlavou a otočí se směrem ke svému pokoji. Jen co vejde, do nosu jej udeří ta šíleně neodolatelná vůně jeho přítele.

"Hn, Hannie…" zašeptá a mladík ležící na posteli mírně pozvedne hlavu a přitom se usměje.

"Tak jak jsi dopadl?" zeptá se a čeká, až se Heechul k něčemu rozhoupe. Chul mladšímu úsměv oplatí a přilehne si k němu.

"Um, myslím, že dobře…" odpoví a ukradne si polibek.

"Asi na něj začnu žárlit," řekne naoko vážně Hangeng a odhrne Chulovi pramen zrzavých vlásků z tváře. On se od něj odtáhne a ve tváři má pobavený škleb.

"Ale Hannie! To neříkej!" šťouchne do něj prstem a pak jím lehce přejede přes jeho rty.

"Myslím, že nemáš důvod…" řekne na konec a usměje se. Hangeng si jej víc přitiskne k sobě, políbí ho s úmyslem, jenž Heechul jistě pochopí. A taky že ano, ale i tak měl starší chlapec s Hangengem jiné plány. Hlavně proto, že jej chtěl potrestat za pomyšlení na to, že by má něco se Siwonem. Blonďák ani nemrkne a už je Heechul nad ním a drtí jeho rty ve vášnivém polibku. Avšak, nijak se nebrání, spíše svýma rukama hladí jeho holou pokožku na zádech.

"Hannie," zavrní zrzek a otře se svým rozkrokem o ten jeho. Může jasně cítit, jak jej čím dál tím víc vzrušuje. A toho chce přesně docílit, vzrušit ho a pak ho nechat. Jenže nečeká, že ho Hangeng má přečteného. Během několika málo vteřin už leží pod ním a vzmůže se jen na tiché vzdychání, jak jej mladší pomalu a mučivě přivádí do stavu euforie. Heechul už vzdává možnost uniknout, když někdo zaklepe. Hangeng tiše zavrčí, ale nehodlá přestat. Heechulovi se však zajiskří v očích.

"Hannie, nechci nic říkat, ale není zamčeno…" ušklíbne se a mladšímu je hned jasné, že se mu vysmívá, ale nezbývá mu nic jiného, než rezignovaně padnout vedle něho.

"Dále," zavolá pak Heechul a poposedne si, aby lépe viděl ke dveřím. V nich se po chvíli objeví Siwon s plyšákem v náruči. Heechul na nic nečeká, vystřelí z postele a přejde k němu, aby si hned mohl přikleknout.

"Stalo se něco, Wonnie?" zeptá se jej se starostí v hlase a odrhne mu z čela vlásky. Siwon se mu podívá do očí a popotáhne.

"Hyung… já, nechci být sám…" zamumlá a tvář zaboří do hlavy plyšového psa. Heechul se chápavě pousměje a zvedne se. Rukou jej popostrčí do pokoje a sám pak zavře dveře. Hangeng nepozorovaně protočí očima a zvedne se s úmyslem odejít, ale Siwon mu v tom zabrání, když jej chytne za ruku a tiše prohlásí: "Nechoď."

***Hangeng pobaveně sleduje Heechula, jak se snaží vymanit se Siwonovo sevření, tak aby ho nevzbudil. Heechul se na něj frustrovaně podívá.

"Nemusím se snažit, dělám to jen kvůli tobě…" zamručí a položí si hlavu zpět na polštář. Když pán nemá chuť, má smůlu, pomyslí si zrzek. Hangeng svraští obočí. Opatrně chytne Siwonovu ruku, jenž má mladší položenou na Heechulovo boku, a přesune ji k jeho hlavě. Heechul toho ihned využije a vyhrabe se zpod peřiny a přeleze na Hangengovu stranu.

"Už jsem si myslel, že mě nechceš," zavrní mu do ucha, když si na něj obkročmo posadí a provokativně jej do něj kousne. Blonďák tiše zaskučí a přivře oči. Chytne Heechula kolem pasu a víc si jej na sebe natiskne, tak že může cítit jeho vzrušenou chloubu.

"Co když probudíme Siwona?" řekne téměř bolestivě. Heechul se na něj perverzně usměje a volnou rukou obejme jeho chloubu a mučivě pomalu si s ním začne hrát.

"A není to víc než vzrušující? Vědět, že jej můžeš probudit svými steny? Že budeš muset tlumit své vzdechy mými rty? Hnnn, Hannie. Co myslíš? Nenechávej mě čekat…" Jen co to zrzek dořekne, Hangeng se trhavě nadechne připraven k odpovědi. Avšak nestihne vydat ani hlásku, jelikož se Heechul přisaje k jeho rtům. Plení jeho ústa, jako by je nikdy neokusil. Každou skulinku prozkoumá, pohrává si s Hannieho jazykem, až to mladší nemůže kontrolovat. A když už je uspokojen, kousne jej do rtu a ihned o něj pečuje. Hangeng se zmůže tak akorát na nenasytné hlazení jeho těla a tiché sténání jeho jména. Heechul se mezitím pomalinku přesune ze rtů ke krku, na kterém si chvíli pohrává s tenoučkou kůžičkou, přičemž si stále jednou rukou hraje s jeho penisem. Heechul ví, že Hangenga už má v pasti, že kdyby teď přestal, nejspíš by ho zabil. Ale to, že vedle nich spí Siwon. Roztřeseně vydechne a zavře oči s představou, jaké vzrušení cítí Eunhyuk s Donghaem, když spí se Siwonem. Ne že by s jejich maknaem něco chtěl mít. Ale ta idea byla nehorázně sexy.

"O čem přemýšlíš?" zeptá se s menší námahou Hangeng, když se Heechul k ničemu nemá. Ten se na něj s očima zastřenýma touhou podívá a pak se bez jediného slova přesune k jeho bradavkám. Rty jednu vsaje do úst a jazykem po ní začne kmitat. Druhé se věnuje prsty, tak jak nejlépe svede. Nejprve chtěl jen Hangengovi udělat dobře, a jít spát, ale… Siwon. Cítí, jak jeho vlastní penis tvrdne a jak je mu v boxerkách těsno. Nijak se nezdržuje nějakou předehrou, na kterou jej přešla chuť a rovnou se posune k Hangenngovu rozkroku. Rychle z něj stáhne kalhoty a než si stačí Hangeng dát ruku před pusu, vezme jeho chloubu do úst a začne jej tvrdě a zkušeně kouřit.Jakmile Hangeng vykřikne Heechulovo jméno, Siwon sebou mírně zavrtí a Hangeng se z toho vážně málem udělá. Ta představa, že by jej Siwon takhle viděl.. Stud šel v tuhle chvíli jinam. Heechul pootevře oči a všimne si, že sebou nejmladší mírně hýbe. Přestane v činnosti, přičemž se mu dostaví Hangengovo nesouhlasné zavrčení. Ušklíbne se a teď velice pomalu, až líně, přesto intenzivně začne sát jeho žalud, až z toho Hangeng zasténá znova. V tu chvíli se Siwon ošije a překulí se ke kraji postele. Starší se zděšením sleduje, jak maknae mizí na zemi a už jen očekává, kdy se probudí. Jaké je pro něj ale překvapení a zároveň úleva, když jen uslyší, jak Siwon ze spaní mumlá jména těch dvou a dál spí jak nemluvně. Heechul, ačkoliv je plně zaměstnán, se potutelně usměje. Kdyby neměl práci sám se sebou, hned by šel Siwona pomatlat.

"Heechule," vydechne Hangeng a rukou mu zajede do vlasů a stiskne je. Nijak násilně, ale přesto Heechul mírně sykne. Vypustí jeho penis z úst a podívá se mu do očí.

"Mám chuť hrát si…" mrkne na něj a laškovně si jazykem nasliní prsty. Blonďák se na něj podezřívavě podívá. Zná Heechulovi hrátky, ví že nejsou nebezpečné... ale umí dost potrápit. V momentu, kdy jeho chloubu opět obklopí vlhko a teplo Heechulových úst, zvrátí hlavu a naštěstí se stihne kousnout do ruky, aby nezasténal. Heechul se ušklíbne a nasliněným prstem zajede k blonďákově otvoru a lehce přes něj přejede. Ten ihned stáhne půlky a prohne se v zádech. Heechul prostě ví, jak na něj. Ale taky ví, že to na Hangenga je už příliš. Zrzek se ani nenaděje a je pod Hangengem, přičemž leží na břiše. Chytne jej za bříško a donutí jej na něj vystrčit jeho dokonalé pozadí. Poté se natáhne ke stolku a ze zásuvky vytáhne lubrikant. Sice by jej chtěl hned, ale není barbar, aby si jej vzal takhle.Heechulovi se děvka říká vážně oprávněně, pomyslí si, když se zrzek prohne jak kočka a svým pozadím se otře o jeho naběhlou chloubu. Rychle si tedy do ruky nalije lubrikant, nešetří jim, protože do něj má v úmyslu vniknout bez přípravy. Párkrát si přejede před penis, zbytek otře o Heechula. Ten už netrpělivě čeká, přičemž si nepozorovaně mne svojí chloubu. Hangeng to však zpozoruje, a jak se k němu nakloní, pomalu do něj bude vnikat. A když je v něm až po kořen, natiskne se na jeho záda. Jednou rukou jej chytne za vlasy a mírně zatáhne. Teď je Heechul ten, který bude poslouchat. Ne on. Tuhle chvíli prostě miluje. Má ho ve své moci.

"Chulie, myslíš si, že to můžeš dělat? Dovolil jsem ti to snad?" zavrní mu do ucha a jazýčkem mu do něj zajede, až se zrzek celý rozechvěje. Rezignovaně svoji ruku položí vedle své hlavy a nechá svůj penis napospas Hangengově moci. Blonďák se ušklíbne a skoro celý vyklouzne, aby ihned mohl rychle a prudce přirazit.

"Ahn.." vykřikne Heechul a pak si skousne ret. Měl by být potichu. Teď by nechtěl, aby se Siwon probudil.

"Ahn.. hn.. Hannie," přesto však sténá dál. Nemůže přestat, na to Hangeng svoji práci provádí až moc dobře.

"Copak, princezno? Spokojená? Ale neměl bys být tak hlučný, když probudíš Siwona, budeš se o něj muset postarat… Víš, co říkali kluci.." zašeptá a lehce dlaní stiskne jeho chloubu. Heechul pevně semkne oční linky a kousne se do ruky, aby zabránil mnohem hlasitějšímu stenu. To mu Hangeng dělá schválně! Proč jej to však tak sakra vzrušuje? Má pocit, že se udělá už jen z těch jeho slov.

"Ahn, uhn…" zasténá tiše Hangeng a pomalu jeho přírazy zrychlí. Ne, že by nějak spěchal, ale nechce riskovat, že se to škvrně, co leží na zemi, probudí.

"Uhn, hah..hááh.." Heechul to nevydrží, když Hangeng najde to správné místečko a začne do něj zběsile přirážet, přičemž jej ještě uspokojuje rukou.

"Uhn, háááh.. Hannie! Víc.. prosím.. hááh.. uh..hááh.." ačkoliv se snaží tlumit svoje výkřiky rozkoše, nijak mu to není platné. Jakoby Hangeng ztratil hlavu a přiráží do něj co nejrychleji nehledíc na Siwona. Během několika vteřin Heechulem projede vlna nepopsatelné rozkoše, všechny jeho svaly se stáhnou a on se s hlasitým výkřikem udělá do blonďákovy ruky. Ten sám má co dělat, aby nevykřikl. Natiskne se k němu co nejvíc, krátkými a prudkými pohyby pánví se nebezpečně rychle i on blíží k vrchu. Tak aby zabránil mnohem hlasitějšímu výkřiku, se zakousne do Heechulova ramene a vyvrcholí do jeho nitra. Heechul v ten moment skřiví obličej a padne na postel, naprosto vyčerpán. Hangeng z něj vyklouzne a padne vedle něj, sám vydýchávajíc právě prožitý orgasmus.Skoro by po tomhle zážitku zapomněli na Siwona, kdyby se sám jaksi neozval. Když se Heechul natahuje po dece, aby přikryl jejich nahá těla, se Siwon, jenž byl celou dobu na zemi ponořený do snů, posadí. Heechul málem utrpí šok, ale během vteřinky si uvědomí situaci.

"Ehn, Siwone?" osloví jej opatrně. Netuší, kolik toho Siwon slyšel nebo viděl, ale doufá, že nic. Černovlásek se na něj rozespale podívá, chvíli klimbá, ale pak si jen opatrně lehne zpět. Hangeng nad tím jen zakroutí hlavou a zvedne se z postele, aby se mohl obléci. Heechulovi přitom hodí kapesníky, aby se zbavil důkazů jejich milování a ještě mu podá tričko. Pak přejde k Siwonovi a vezme ho do náruče, aby jej mohl položit zpět na postel. Všimne si přitom, že… jejich maknae má menší problém. Že by je slyšel? Nebo dokonce viděl? Neřekl by, ale vzpomene si na slova Haeho a Hyuka. Siwon takové problémy měl často, zvláště když spolu ti dva údajně spali. Prý ta atmosféra... Tiše se zasměje, položí ho do měkké postele a pak si lehne vedle něj. Heechul jej nechápavě sleduje, když se Hangeng dobývá pod Siwonovo tričko.

"Hannie?" zašeptá překvapeně zrzek a dál jej sleduje, jak se rty přisaje k Siwonově bradavce. Nejmladší z nich to okomentuje trhavým vydechnutím.

"Copak? Nemůžu přece nechat našeho maknaeho se takhle trápit…" kývne hlavou k rozkroku. "Víš, co říkali kluci…" usměje se na něj. Heechulovi zajiskří v očích, když pochopí. Není v tom nic perverzního.. jen mu chtějí pomoc. Ne?

"Hnn, Hyukkie…" zasténá nesměle Siwon, když se Heechul přisaje k druhé bradavce, a Hangeng se přesune k jeho rozkroku. Hangeng nijak nevěnuje Siwonově oslovování pozornost. Je mu jasné, že je úplně mimo. Stáhne mu tepláky rovnou i s boxerkami, a jemně uchopí jeho téměř naběhlý penis. No, nejspíš vážně musí mít divoké sny, pomyslí si Hangeng a párkrát zapumpuje. Siwon v tu chvíli chytne křečovitě Heechula, jenž nejblíže, za ruku a s pootevřenýma očima se na něj zadívá.

"Hae…" mroukne, přičemž se mu do tváří nahrne červeň. Heechul na nic nečeká a skloní se k jeho rtům, aby mohl uspokojit i je. Popravdě, si to ani moc neužívá. Je mu Siwona až příliš líto. Ale vážně udělá cokoliv, aby byl aspoň na chvíli jejich maknae spokojený a šťastný, i když ze sebe musí dělat Haeho…

"Hn, aáh! Hy-hyukkie!" vykřikne Siwon a prohne se v zádech. Heechulovi ihned dojde, co to znamená a tak se odtáhne a podívá se na Hangenga, který si zrovna olizuje rty.

"Hnnn, nechutná špatně... ale nic nevydrží.." pokrčí rameny a Heechul protočí očima.

"Co bys po něm chtěl?" vyjede po něm, celkem naštvaně. "Sám bys nevydržel, kdybys dlouho s nikým nespal!" dodá a pak beze slova Siwonovi vytáhne kalhoty, sám si lehne a přitáhne si, teď už spokojeného Siwona, do náruče.

"Promiň," omluví se Hangeng, a přilehne si k nim. Nejprve věnuje Siwonovi polibek do vlásků a pak si stále naštvaného Heechula přitáhne k sobě a políbí jej na nos.

"Byl bys perfektní máma…"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 25. července 2016 v 7:44 | Reagovat

Dokonalý díleček u kterýho se roztékám jako čokoláda :-D
Už se moc těšim na další ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama