Nenapravitelná chyba | 09

2. července 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Heechul je zlatíčko. Hangeng ho podporuje... ale nikdo nemá v lásce ředitele, proč asi..Zmateně zamrká. Kde je? Mezi kým je? Vidí pouze něčí triko a cítí, jak jej někdo pevně objímá kolem pasu. Že by se Eunhyuk s Donghaem přeci jen vrátili? Pokusí se pohnout, ale paže, jež jsou kolem jeho pasu a druhé tělo tisknoucí se k němu, mu v tom brání. Tiše zakňučí. Nechce nikoho vzbudit, ať je to kdokoliv, ale… musí vstát. Musí… Do očí se mu nahrnou slzy, když si vzpomene na předchozí večer. Na to, jak jej otec udeřil, na ty slova, která tiše řekl. Na to všechno. Celé jeho tělíčko se roztřese a ze rtů mu unikne tichý vzlyk. V ten okamžik paže z jeho těla zmizí a osoba, jež celou dobu ležela vedle něj, se posadí. Siwonovi začne srdce tlouct o něco rychleji, když se podívá na onoho člověka.

"H-Hannie?" kníkne tiše a zamrká. Světlovlásek se na něj usměje a nepatrně jej pohladí po tváři.

"Neplakej, Wonnie," zašeptá, skloní se k němu a vlepí mu na čelo pusu. Siwon s naprosto nechápavým výrazem ve tváři hledí Hangengovi do tváře a nějak nepobírá, jak to, že je s ním a nejspíš i s Heechulem v pokoji. Vlastně, naposled si pamatuje, že byl v koupelně s… Hangengovi neunikne strach a bolest, jež se mihne v Siwonových očích. Povzdychne si, měli by jej přivést na jiné myšlenky. Takhle to vážně dál nejde. Pokud se ti dva brzy nevrátí, zbude se Siwona pouze schránka bez duše… Na nic nečeká a obejme jej. Ví, že slova jsou zbytečná, možná dokonce celou situaci ještě zhoršují. Ale tohle obětí, je mnohem účinnější.

"Musím jít," zašeptá po chvilce Siwon a blonďák se od něj odtáhne, pouze přikývne a jme se mladšímu uvolnit místo. Hned, co se Siwon vyhrabe z postele bez jakéhokoliv slova, zmizí z pokoje dřív, než je Hannie pochytit slzy v jeho, už tak uplakaných očích.

"Chm," povzdychne si blonďák a lehne si zpátky k Heechulovi, který jakoby vycítil jeho blízkost a sám se k němu natiskl. Hangeng netuší, jak se Siwon cítí, ale rozhodně by v takové situaci nechtěl být. Představa, že by se takhle trápil jeho Heechulie, je opravdu nepřijatelná. A když tu Siwon ty dva nemá, musí jej chránit ostatní. Hlavně před jeho otcem, který je naprosto nepředvídatelný, což… je opravdu problém. Zrzek v jeho náruči se zamrví a po chvíli dovolí světu, aby viděl tu přenádhernou barvu jeho očí.

"Dobré ránko," usměje se na něj Hannie a natáhne k němu krk, aby mu mohl věnovat jeden něžný polibek na rty. Neodtáhne se však, zůstane ve stejné poloze. Tuší jen, co bude následovat, jako vždy. Heechul přivře oči a změří si Hannieho pohledem.

"Miluju tě," zašeptá a sám se přitiskne na ty dva neodolatelné růžovoučké polštářky…Podívá se na světlovláska trochu překvapeně, nejistě. Proč se zouvá? Kde byl takhle brzo? Nebyl snad…

"Potřebuju s tebou mluvit, Siwone," řekne Leeteuk a mladší z nich se ošije nepříjemným pocitem. Podle tónu hyungova hlasu, to asi nebude takovéto žvatlání o ničem. Spíš to bude něco vážného. Něco, co má spojitost s jeho otcem a to se mu rozhodně nezamlouvá. Raději se sám zavřel v pokoji a nevylezl by do doby, než se vrátí Eunhyuk s Donghaem. Jo, tak to by tam asi ztvrdnul hodně dlouho. Na malý okamžik se sarkasticky ušklíbne, až to staršího vyděsí. Opravdu viděl to, co viděl?

"Oh, uhm… ok," Siwon rychle vyžene, na něj až moc divné myšlenky, a zamíří do svého pokoje. Leeteuk jej následuje, následně zavře dveře a přejde k posteli, na kterou si Siwon stihl sednout.

"Mluvil si s ním, že?" Leeteuka jej tahle otázka nijak nepřekvapí. Samozřejmě, nic jiného se nedalo čekat. Povzdychne si a posadí se vedle mladšího chlapce. Ve stručnosti mu řekne vše, nic nevynechá. Ví, že to ani nemá cenu. Pokud chce Siwona udržet co nejdál od jeho tzv. otce (nechápe, jak jej Siwon může stále takhle oslovovat), musí se Siwonem něco vymyslit. Bez něj by to totiž šlo dost těžko. Ale s ostatními členy skupiny to snad nějak zvládnou. Musí!

"Jinak končím? To si můžu sbalit a jít mu uklízet do jeho kanclu! Aspoň by mě měl pořád na očích a mohl mě neustále kontrolovat a buzerovat," zamručí Siwon. Leeteuka se opět podiví nad tónem jeho hlasu. Popravdě tedy, takhle ho ještě mluvit neslyšel a vlastně, ani už nikdy slyšet nechce. K Siwonovi to prostě nepasuje. I když, možná… kdyby se v tomhle rozpoložení, třeba by si myslel, že není Siwon takový nemehlo a neschopa, jak je do této doby nejspíš přesvědčen. Ne, že by Siwon byl nešikovný, spíše nemá pořádné zázemí, nikdo jej v životě nic nenaučil. Tedy pokud nepočítá občasné a hlavně marné pokusy jeho a Daehyuna. Může děkovat bohu, že byl pan Choi natolik vlídný, že jej nechal se Siwonem, ač s ochrankou, ale aspoň něco. Nemůže si stěžovat.

"Budeš tu. Nedovolím, aby ti on cokoliv provedl. Musíme si pouze dávat pozor na chvíle, kdy se objeví. Já vím, říkám ti to neustále, ale… Siwone, máš talent, nezahazuj ho!" požádá jej Leeteuk a Siwon si povzdychne. Rukávem si setře slzy, které ač se je snažil zadržet, stejně skanuly po jeho tvářích a tím jen potvrdili Teukovi, že jej Siwon vážně potřebuje.

"Jenom kvůli nim Teukie, jenom kvůli nim…""Pojď sem, ty škvrně!" zahuláká zrzek a šílenou rychlostí se rozeběhne k vyjukanému Siwonovi, který vyděšeně zapiští a dá si ruce před obličej v ochranném gestu. Následně však vytřeští oči, když jej místo očekávaného plesknutí přes obličej, nebo štípnutí do zadku, Heechul obejme a přitiskne si ho k sobě.

"Huh?" zamrká a jen silou vůle se od něj na pár centimetrů odtáhne. To, že Heechul jen trochu uvolnil sevření, aby se mohl mladšímu podívat do tváře, si nechá pro sebe. Siwon se zadívá do té zářivě usměvavé tváře a zamrká. Vyměnili snad Heechula za někoho jiného? Třeba jej unesli mimozemšťané a vrátili ho proměnného, protože to jinak naprosto nepobírá.

"Aňuuuuuuu!" culí se na něj Heechul jako sluníčko na hnoji a opět mladšího chlapce drtí v objetí.

"Heechule, zklidni se a pust ho!" přejde k dvojici Leeteuk, jež se, pro Heechula, záhadným způsobem objevil v obýváku. Měl pocit, že Leeteuk někam odešel. Zrada! Zrzek se na leadera podívá s výrazem - ani mě nehne, takže Leeteukovi nezbývá nic jiného, než se mezi ty dva vecpat. Siwon, jen co si uvědomí, že je volný, skočí světlovláskovi za záda a schová se za něj, přičemž v pěstičkách drtí jeho bílé tričko.

"To by vážně stačilo," zamračí se Leeteuk a Heechul svraští obočí.

"Co jsem zase udělat tak špatného?" zavrčí. Už jej to unavuje. Nemůže být perverzní, nemůže být hodný. To si má dřepnout na prdel a mrkat jako mrkací panenka? Hlavně, že ostatní mohou Siwona ňuňíkovat celých dvacet čtyři hodin denně. Vykašlat se na všechno, fakt! Leeteuk se otočí na Siwona a poprosí jej, aby ho s Heechulem nechal o samotě. Nejmladšího z nich ani nenapadne odporovat, otočí se na imaginárním podpatku a zmizí z pokoje dřív, než na něj Heechul stihne znovu skočit.

"Není správná doba, takhle se chovat," řekne, teď už klidnější Leeteuk.

"Hm? A proč jako?" nechápe Heechul a zkříží si ruce na prsou. Tohle by rád věděl.

"Zaprvé Siwona děsíš a zadruhé…" světlovlásek se zadrhne. Jak má tohle kruci Heechulovi vysvětlit?

"No zadruhé?" ušklíbne se na něj Heechul. Moc rád by věděl, jaký je další stupidní důvod, proč se nemůže chovat tak, jak chce.

"Kvůli řediteli…" vypadne nakonec z Leeteuka, který se, po vyslovených dvou slovech, sesune podél zdi na podlahu, přičemž si zajede rukama do vlasů. V Heechulovi to hrkne. Fakt. Ředitel sem, ředitel tam! Už má toho chlápka v nóbl obleku po krk. A to si v celku rozuměli. Teď už fakt ne. Si myslí, že je to jeho otec, když jej pošle na vojnu? Tse, otec… fakt. Počkat? A cože to přesně s ředitelem je?

"Teuku? Co ti sakra zase ten idiot řekl?"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 3. července 2016 v 17:48 | Reagovat

Chul by si s Hanniem měl opravdu pořídit svoje miminko, protože neustále Siwona mate a děsí ho :-D
Už aby se vrátili EunHae, ale to je ještě asi hodně daleko...
Moc se těšim na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama