Nehraj si se mnou | 04

12. července 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nehraj si se mnou
Hangeng je prostě ztracený případ. Chudák Siwon, ani vysprchovat se nemůže :D A Chul je taky pěkné hovado!Ze sprchy bylo slyšet tiché pobrukování. Komu patřilo, to Hangeng věděl jistě. Přeci jen, hlas božského posla, musel poznat. Vzpomněl si na ráno, kdy mu do koupelny vběhl Siwon, jenž byl pak natolik v rozpacích, že na něj několik vteřin hleděl s otevřenou pusou, dokud si Hangeng neodpustil poznámku "Líbí?", přičemž se na něj otočil, tak aby mladší viděl vše. Vážně nikdy nezapomene na Siwonovi rychle rudnoucí tváře, a jak vysokým hláskem zapištěl. Vážně to chtělo fotku! Nebo rovnou video!

Blonďák se opět ušklíbne a zmáčkne kliku dveří do koupelny. Tiše otevře a vklouzne dovnitř jako myška. S úžasem hledí na siluetu ve sprše a ihned začne pracovat jeho představivost na plné obrátky. Siwon - nahý. On s ním ve sprše. Oba nazí. Hangeng je tak zabrán svými myšlenkami, že se samovolně pomalu rozejde k Siwonovi. Z transu ho dostane až koš na špinavé prádlo, do kterého omylem narazí.

"Sakra, kdo sem dál ten koš?" zanadává Hangeng, přičemž tím upoutá Siwonovu pozornost. Ten vypne vodu, stáhne si ručník k sobě a pak vykoukne ze sprchy.

"C-co tu děláš?" zeptá se podezřívavě, přičemž si omotá ručník kolem pasu.

"Ehn.. he..he. Chtěl jsem si vyčistit zuby?" zkusí to Hangeng, snažíc se zamaskovat vzrušení.

"To se ptáš mě?" podiví se nad tím mladší chlapec.

"Ehn.." Hangeng se kousne do jazyka a otočí se k němu zády. Siwon pokrčí rameny a natáhne se pro čisté oblečení. V tu chvíli ucítí, jak se na něj starší přilepí a on si uvědomí Hangengovo vzrušení. Siwonovi se zatají dech a na vteřinu zavře oči, když ej prudce otevře a stejně jak ráno, možná i přesvědčivěji, zapiští jak ženská a odstrčí Hangenga od sebe.

"T-y! Já tě zabiju!" vykřikne pohoršeně černovlásek.

"Ty zrovna," neodpustí si Hangeng a v tu chvíli se ocitne na chodbě na zemi.

"Copak? Dostal si kopačky?" zeptá se škodolibě Heechul, jenž se zrovna vracel z kuchyně, v ten okamžik se znova otevřou dveře do koupelny, z nichž vykoukne rozzuřený Siwon.

"Starej se o své, ty úchyle!" zařve a zabouchne se v místnosti. Hangeng se s potutelným výrazem postaví, přišpendlí se na dveře a zaposlouchá se.

"Já toho hajzla zabiju! Co si o sobě sakra myslí? Uchylák jeden! Je stejnej jako Heechul! Jen si se mnou hraje! KRUCI! SAKRA! Wuááááá!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 12. července 2016 v 20:41 | Reagovat

Siwon je nějak moc ukecaný a jediný úchyl je tam fakt Chul :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama