Nehraj si se mnou | 03

5. července 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nehraj si se mnou
Hangeng je perverzní!!!Když Hangeng Siwona přenese do svého pokoje, tak ho s největší opatrností a něhou položí na postel. Chvíli jej pozoruje, přičemž mu odrhne slepené vlásky z čela.

"Jsi tak dokonale sexy, Siwone. Pomiloval bych tě hned teď, tak rád!" řekne a pak se zvedne, aby si mohl pro něco dojít do kuchyně. Jen co se vrátí, jme se svlíkání toho božsky krásného chlapce, který mu tak nevinně spí v posteli. Když už má jen spodní prádlo, tak jej přetočí na bříško s tím, že ho trochu ochladí. Siwon stále nejeví známky probuzení, tak si Hangeng začne děla starosti, zda se Siwon neuhodil do hlavy, takže mu ji ještě zkontroluje.

"Hm, tak asi jen omdlel," pokrčí rameny blonďák a sáhne do misky s kostkami ledu. Na Siwonově rozpálené pokožce se led ihned rozpouští. Hangeng přejíždí po páteři jemnými pohyby. Cítí, jak se tělo mladšího chvěje. Zda zimou nebo touhou, může jen hádat.

"Hnmm…" zavrní rozkošně Siwon, a trochu se zamrví, ale dál se neprobouzí. Hangeng, jemuž v prstech nezbyl žádný led, se perverzně ušklíbne a nahne se až k Siwonovo kříži, kde led zanechal vlhkou cestičku. Olízne si rty a pak se špičkou jazyka dotkne Siwonovi horké kůže. Pomalu se přesune až ke krku, kde jej letmo políbí a pak se opět odtáhne, v ústech stále slaná chuť, jenž v Hangengovi vyvolává ještě větší slast. Vezme do ruky další kostku ledu a odhodlaně, bez ostychu ji opět přiloží na Siwonova záda, která jakoby hořela ještě víc. Neodolá, stáhne mu boxerky ještě o něco níž, aby ledem dosáhl dál. To je ale nejspíš na Siwona příliš a ve chvíli, kdy se kostka ledu octne na velice intimním místě, sebou Siwon prudce škubne, sletí z postele a vyděšeným pohledem si měří Hangenga.

"C-co t-tady d-ěláš? Eh… C-co tady dělám já?" zakoktá se Siwon, přičemž cítí, jak celý rudne. Hangeng jen pokrčí rameny a nevinně se usměje…

"Já se tě snažil jenom zchladit…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 6. července 2016 v 18:03 | Reagovat

Přitom zchladit by potřeboval spíš Hangeng :-D
Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama