Nenapravitelná chyba | 08

25. června 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Heechulovi přeskočilo. Vážně. Nic jiného se stát asi nemohlo :DLeeteuk si jemně pohrává se Siwonovými stále vlhkými vlásky, opatrně - tak aby mladšího nevzbudil. Sjede všechny pohledem a zastaví se na Heechulovi. Zamračí se, mohl by taky zmlknout? Nebo být alespoň méně hlučný? Blonďák si všimne leadrova pohledu a drcne do Heechula.

"Pšš, potišejc," usměje se na něj a Heechul našpulí rty. Proč by kruci měl být zticha? Vždyť ten malej kluk může spát klidně v pokoji. Nechápe, proč tady leží v Teukově náruči a nechává se vískat ve vlasech?! To chce dělat on!

"Huh?" zamkrká překvapeně nad svými myšlenkami Heechul. Prudce se postaví, přejde ke křeslu, kde sedí Leeteuk, a bez zeptání opatrně vezme Siwona do své náruče.

"To je moje!" řekne tiše a vrátí se k Hanniemu se spokojeným úsměvem. Leeteuk dostane tik do oka. Tohle znamená jako co? Ostatní po zrzkovi hází pohledy alá WTF?

"Chulie? Jsi v pohodě?" zeptá se jej Hangeng, když se starší posadí vedle něj, přičemž mu Siwona přistrčí na klín.

"Koukej na něj, je tak rozkošný!" rozplývá se nad ním dál a ignoruje nechápavé pohledy ostatních.

"Asi onemocněl?" vypadne po chvíli z Haeho, když zrzka pozoruje nějakou dobu. Konečně aspoň Heechul chvíli drží zobák. Hangeng to raději neřeší, napodobí Leeteuka a začne vískat Wonnieho ve vláskách. Popravdě jej Heechulovo chování nijak nepřekvapuje. Furt dokola o černovláskovi mluvil. Dokonce měl někdy pocit, že se do něj zamiloval, ale to je naprostá pitomost. Miluje jeho, ne Siwona a ještě k tomu, Siwon má EunHae. Ale tak, proč nebýt chvíli náhradou?

"Euhhyukkie," unikne nejmladšímu z úst, přičemž v pěstičkách sevře lem ručníku. Blonďák se jen tak tak ovládne, aby jejich maknaeho neuňuňíkoval. Tak jej pouze jemně pohladí po tváři, ruku však ihned odtáhne, jak sebou tělíčko cukne.

"Aish, jsem zapomněl," zavrčí. Jako, co je jejich ředitel zač? Že prostě svého syna tahle udeří? Nejraději by šel do společnosti a jeho zbil, vážně.

"Už ho vezmu do pokoje," řekne Teuk a vstane z křesla. Heechul se na něj s našpulenými tvářemi podívá a přitiskne si Siwona k sobě.

"Ani náhodou! Uložím ho já!" Leeteukovi zacuká obočí. On si Heechul vážně něčeho šlehnul.

"Jasně," mávne rukou Leeteuk a skloní se k Heechulovi, tak aby mohl vzít Siwona, "Znám tě Heechule. Nenechám ho v tvé blízkosti," dodá, ale zrzek se nenechá.

"Bože Teuku, nejsem zas takovej úchyl, jo? A kdyžtak, Hannie bude se mnou, takže by mi v čemkoliv zabránil, že zlato?" otočí se na blonďáka Heechul. Hanniemu nezbývá nic jiného než přikývnout.

"No," Leeteuk oba dva zpraží podezřívavým pohledem. Poté sklouzne očima k tomu malému spícímu uzlíku a povzdychne si, "Dobře…"

***Hnědovlásek rozzuřeně zabouchne dveře do hotelového pokoje a padne do křesla. Prsty si zajede do vlasů a frustrovaně se za ně zatahá. Kruci! Jak rád by se na to pitomé nahrávání vykašlal a vrátil se spolu s Eunhyukem k ostatním, hlavně k Siwonovi. Tak rád by zaškrtil jistou osobu. Sakra! Jak si jen dovolí šahat mu na jeho štěně? Je mu jedno, že je to jeho otec. Je mu jedno, že je to ředitel. Siwon je takový malý ukeátko a on mu ubližuje! Bezdůvodně. Kdyby Leeteukovi nevolal, vlastně by se nic nedozvěděl. Jasně. Donghae se ušklíbne. Ať si ho pan Choi vyhodí. Ať udělá cokoliv, ale na Siwona už nesáhne, fakt!

"Hae? Děje se něco?" vejde do místnosti blonďáček, přičemž si rozespale promne stále spánkem slepená očka. Hnědovláskův výraz změkne, zvedne se a pomalými kroky přejde k Hyukovi. Obejme jej a políbí na ty sladké polštářky.

"Probudil jsem tě?" zeptá se místo odpovědi. Nechce teď Hyukovi přidělávat starosti.

"Ne," zakroutí hlavou blonďáček, ale Hae mu i tak nevěří. Jasně, že ho vzbudil. Potlačí naštvané zavrčení a ještě víc si přitiskne Hyuka k sobě. Zhluboka se nadechne a zavře oči. Nechce myslet na Siwona. Doufá, že se o něj Leeteuk postará… že tomu chlapovi už nedovolí ublížit mu. Jinak by se… neznal.

"Hae! Co se děje? Jsi napnutý jak struna!" odtáhne se od něj Eunhyuk a pohlédne mu do očí. Hae ví, že nemá cenu něco tajit. Hyuk by jej stejně donutil promluvit.

"Jde o Siwona," zamumlá, chytne jej za ruku a dovede ho až k pohovce, kam si oba sednou.

"Stalo se mu snad něco?" strachuje se ihned blonďáček. Hae si povzdychne a rychle a hlavně stručněji mu vysvětlí, co se u nich v dormu děje. Hyuk se hnedka zamračí.

"Tohle mu přece nemůžeme dovolit! Sice je to jeho syn, ale…" Hae mi přiloží ukazováček ke rtům.

"Já vím, bohužel ale máme svázané ruce. Víš, co by mohl ředitel udělat, kdybychom se do toho nějak vložili, mohlo by to dopadnout špatně…" řekne rozhořčeně. Nechce do toho zaplést Hyuka, vyřeší to sám.

"Uhm, asi máš pravdu," řekne nakonec Hyuk a povzdychne si. Po chvilce se zprudka postaví a Hae, jenž tohle vážně nečekal, sebou sekne o zem.

"MY JSME MÁLEM ZAPOMNĚLI!!!" vykřikne Eunhyuk a Hae nechápavě zamrká. Uniklo mu něco?

"He?" vypadne z něj po pár vteřinách zírání na přemýšlejícího blonďáka.

"Siwon bude mít narozeniny! NAROZENINY! A MY NA NĚ ZAPOMNĚLI! SAKRA! MUSÍME MU JÍT NĚCO KOUPIT!" začne vyšilovat Hyuk a Hae propukne v hlasitý smích. Teď jeho kluk vypadá vášně jako střela. Lítá po pokoji a zakopává o všechno, co mu přijde pod nohy. Raději se zvedne a chytne Hyuka.

"Klid, dojdeme do města a tam něco vybereme," uklidní jej. Hyukkie se na něj podívá se smutným výrazem a jemu hnedka dojde, na co myslí.

"Já vím, taky bych nejraději byl s ním… Ale vydržíme to, máme sebe…" usměje se na něj.

"Donghae… saranghaeyo…"

***Leeteuk se ošije nepříjemným pocitem. Neměl by raději odejít? Nezhorší to ještě? Ale vlastně, ředitel si jej pozval sám, takže… nemá na vybranou. Zhluboka se nadechne, na několik vteřin zavře oči a poté vstoupí do čisté prostorné pracovny jeho šéfa.

"Dobře, že si tu, Leeteuku," promluví na něj a dá mu znamení, že se má posadit naproti němu do křesla. Světlovlásek se pokloní a posadí se.

"Kvůli čemu se mnou potřebujete mluvit?" zeptá se jej opatrně Leeteuk, přičemž se tmavovláskovi dívá zpříma do očí, které při vyslovení otázky ještě více potemní.

"Myslím si, že důvod znáš. Mám pocit, že by měl Siwon žít někde jinde. Ty a celá skupina na něj nemáte dobrý vliv," řekne a Leeteuk nasucho polkne, ale neodváží se jakkoliv reagovat.

"Přemýšlel jsem. Debut se Siwonem byl asi špatný nápad. Nechám jej být sólovým zpěvákem. Bude to tak lepší…. A budu mít nad ním kontrolu," pokračuje dál. Tohle ale Leeteuk nemůže nechat jen tak být.

"Ne, prosím. Nechte ho u nás. Slibuju vám, že na něj budete moc být hrdý, ale nechte ho u nás. Sám víte, že je potřeba naši skupinu nějak oživit a Siwon, je k tomu jako stvořený. Pokud jde o neposlušnost, s tím dokážu něco udělat," snaží se neznít zoufale ale přesto přesvědčivě. Tmavovlásek si jej změří pohledem. Chvíli je ticho a Leeteuk má pocit, že se snad ředitel nevyjádří a nezmění svůj názor, ale nakonec si může oddychnout, když nakonec souhlasí.

"No, dobře. Leeteuku, Siwon má štěstí, že má tebe… Vyřiď mu však, že jestli jedinkrát bude mít něco proti mému rozhodnutí, končí…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 25. června 2016 v 18:28 | Reagovat

Starý Choi je pěkný hajzl. Jsem s EunHae za jedno, že by potřeboval taky jednu menší nakládačku...
Moc se těšim na další díl...

2 Hatachi Hatachi | Web | 25. června 2016 v 18:29 | Reagovat

Jo a ještě jsem zapomněla...Heechul by si měl s Hanniem pořídit vlastní děti, protože Siwon je Eunhae...

3 El Seihyoki El Seihyoki | Web | 25. června 2016 v 19:24 | Reagovat

[2]: Že jo? Taky si myslím... možná si jedno adoptují :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama