Nenapravitelná chyba | 06

11. června 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Ehm, za ten konec mě nezabíjejte, ano? Já to udělám, až všechno dopíšu :D
Světlovlásek s tichým zanadáváním opatrně otevře dveře a vejde do Siwonova pokoje. Očima zabloudí k jediné posteli, která je v pokoji. Povzdychne si a přejde k ní. Na stolek, jenž je vedle, položí tác s jídlem. Poté se otočí k Siwonovi a jemně jím zatřese.

"Wonnie, přinesl jsem ti něco k jídlu," řekne potichu. Mladší chlapec se ale ještě více zachumlá do přikrývky a něco nesrozumitelně zamručí. Leeteuk se zamračí, protože pokud to takhle půjde dál, z jejich maknaeho nic nezbude. Pouhá troska. Ale! Tohle on nemůže dopustit. S tím prostě musí něco udělat. Možná by s ním měl dojít k lékaři, třeba by mu dokázal pomoci…

"Siwone!" osloví jej rázně, až se tmavovlásek, pod tónem hyungova hlasu, nepatrně přikrčí. Rychle, ale hlavně nenápadně, si setře slzy z tváří a nechtě se zvedne do sedu, přičemž se opře o čelo postele. Leeteukův zamračený výraz ve tváři se změní na lítostivý. Tak moc rád by mu pomohl, tak moc. Tuší, jak se Siwon asi cítí. Je to stejné jako, když jemu odešel Kangin na vojnu. Ta samota, i když okolo sebe má spoustu dalších věrných přátel. Jenže, Kangin je. Kangin, stejně tak EunHae znamenají pro Siwona. Takže, má dokonalou představu o tom, čím Siwon prochází, zvláště když ví, že Siwon je vážně až moc citlivý. Nemůže to takhle nechat být… Nemůže. Za pár dní má Siwon narozeniny, a ti dva na jeho oslavě nebudou. To Leeteuka vážně mrzí. Myslí si, že by určitě nevadilo, kdyby na dva dny přestali pracovat. Stejně nevěří, že EunHae makají od rána do večera. To si jen manažer a celá společnost zase něco vymyslila. Asi chtějí toho kluka potrápit? Proč ho tedy vůbec přijímali? Aha, protože Siwon je synem ředitele. No, t
ak jak jinak. Ale tak, kdyby on měl dítě, nenutil by ho dělat něco, co nechce. Ano, chápe, že Siwon má prostě vrozený talent, jistojistě z něj bude dokonalý zpěvák, herec, či model… ale chce to on? Ptal se ho na to někdo? Ne, prostě mu to přikázali a on, teď trpí… snad víc, než když byl doma… sám, pouze se dvěma přáteli, s ním a s Daehyunem. Nikoho jiného nemá. Leeteuk ví, že Siwon svoje rodiče nadevše miluje, ale… Takhle by se k němu otec chovat neměl. Ani na narozeniny jej nevezme domů, aby se mohl vidět s mamkou. Na Vánoce taky ne… a to by rodina v takový okamžik měla být pospolu. Ale, to by to muselo být něco jiného, než SME. Tam pro ně takové svátky a události nic neznamenají. Leeteuk už asi chápe, proč je společnost na stupnici mezi nejlepšími… S takovým "vůdcem" to snad ani nejde nijak. Z přemýšlení jej vyruší zhoupnutí postele. Rychle zamrká a pohlédne na Siwona, jenž se pokouší vzít si hrneček teplého kakaa z tácu, ale nedosáhne na něj. Světlovlásek se usměje a natáhne se pro něj, poté ho přistrčí Si
wonovi.

"Děkuju," špitne tiše a trochu si upije, přičemž upírá pohled před sebe. Leeteuk se postaví a chlácholivě jej pohladí ve vláscích. Musí jej to opravdu bolet, ale… s tím on bohužel asi nic neudělá. Může se jen modlit, aby už ti dva byli zpět. Přesto ale doufá, že se jejich maknae vzchopí a začne něco dělat. Jinak se totiž utrápí k smrti…Ryeowook si všimne Siwona postávajícího u dveří do obýváku. Poposune se na gauči a naznačí mladšímu, že si může jít sednout vedle něj. Černovlásek přešlápne z jedné nohy na druhou a na sucho polkne, následně si skousne ret. Snaží se usmát, nedat tak najevo, jak se doopravdy cítí, ale i přes všechnu snahu se v jeho očích zalesknou slzy, když na místě, kde vždy seděli ti dva, EunHae neuvidí. Tak dlouho už. Má pocit, že je to celá věčnost, co je neviděl, co je necítil. Dva měsíce. A ještě dvakrát tolik? To nezvládne... už teď si připadá jako kus něčeho… něčeho nepotřebného. Schází mu jeho podstata…. Trhavě popotáhne, snažíc se zabránit vzlyku, jenž se dere z jeho hrdla, tak jako slzy z jeho vyplakaných očí. Diví se, že jeho oči jsou stále schopny vyprodukovat další a další slzy. Chce se otočit, a ukrýt se před zraky ostatních. Zmizet ze světa, vrátit se tam, kde jsou oni. Kamkoliv, jen aby je mohl obejmout, cítit je… Něčí paže jej obejmou a přitisknou si jeho, vzlyky třesoucí, tělíčko k sobě.

"Šššš, Siwonnie. Neplakej," šeptá hnědovlásek a jednou rukou jej krouživými pohyby hladí po zádech. Sám se snaží zamrkat slzy, jež se mu při pohledu na něho, tisknou do očí.

"Wookie," kníkne tiše Siwon a v pěstičkách sevře hnědovlásko triko, "Ať se vrátí…"

"Brzy je uvidíš, tak neplakej," snaží se jej stále utišit, nečeká však nějaký pozitivní účinek, spíše opačný? Za těch pár týdnů, si už více než zvykl. Je to smutné, ale je to bohužel tak. Proto jej překvapí, když se od něj Siwon odtáhne, hřbetem ruky si utře slzy a - usměje se? Ryeowook nechápavě zamrká. Co, heh?

"Pokusím se…" zamumlá Siwon. Sám ale nevěří, že to zvládne, jen… jen nechce ostatním přidělávat starosti. Musí si najít něco, co jej zabaví natolik, aby na ty dva nemyslel, což půjde dost těžko. Ale, musí se snažit. Vždyť, za pár dní… bude dospělý. Tedy, možná na občance. Jinak, chová se snad tak? Ne, chová s jak nějaké malé neschopné děcko. Počkat! On vlastně takový je. Proč jej to překvapuje?

"Nechceš jít třeba ven?" zeptá se jej Ryeowook. Siwon zatřese hlavou a koukne na něj.

"Kam?" pokusí se o další úsměv - povede se.

"Nevím? Třeba najít něco, co bys mohl dělat ve volném čase? Třeba nějaký kroužek?" navrhne a mladší ihned přikývne. To mu Wook snad čte myšlenky?

"Tak dobře, pokud se oblékneš rychle, Yesung nás sveze." oplatí mu Ryeowook úsměv, rozcuchá mu vlasy a jeho koutky se o něco víc zdvihnou, když se na něj Siwon škaredě podívá.

"Hyung!" našpulí rty, poté se otočí a zmizí v pokoji dřív, než stačí hnědovlásek ještě něco říct. Ryeowook se otočí a zamíří do kuchyně, kam viděl odcházet Yesunga. Když vejde do místnosti, uvidí, jak Sung kontroluje, co chybí v lednici a co ne. Tiše k němu přejde a opatrně, tak aby se tmavovlásek nelekl, jej zezadu obejme.

"Ryeowookie," zašeptá Sung a přestane se hrabat v té bílé krabici, zavře jí. Chytne Wookieho ruce, a když trochu povolí, otočí se naň.

"Copak?" usměje se na něj nevinně a Sung si jej přitáhne blíže.

"Nic? Jen tě chci políbit," řekne a Wook zčervená. Tmavovlásek nečeká na odpověď, přiblíží se tváří více k té Wookovo, na chvilinku se zahledí do jeho krásných očí a pak jej políbí, měkce, něžně, nepatrně. Přesto tolik znamená. Wookieho trochu bodne u srdce. Je to tak zvláštní, když se nechává laskat, když… když ve vedlejším pokoji je Won a nejspíš touží po tom samém, tedy až na polibky od někoho jiného.

"Miluju tě," zašeptá a pak se od něj odtáhne. Sung jen nechápavě pozvedne obočí.

"Děje se něco?" zeptá se a Wook si povzdychne.

"Svezeš mě a Siwona do centra? Musím jej přihlásit do nějakého kroužku, jinak se vážně zhroutí…" požádá jej a Sungovi se ve tváři objeví pochopení.

"Samozřejmě," přikývne a věnuje Wookiemu ještě jeden polibek, "Můžeme ihned…"Taekwondo? Siwon si vybral taekwondo? Nezbláznil se? Leeteuk se podezřívavě podívá z Ryeowooka na Siwona. Koho tohle jako napadlo? Siwon a takovýhle sport? Nepraštil se do hlavy?

"Ehm," odkašle si, "Siwone, jsi si jistý, že chceš zrovna tohle?" Nic. Žádná odpověď. Pouze mírně nejisté přikývnutí.

"No, je to tvoje volba. Kdykoliv můžeš přestat," řekne nakonec, "Jen… musí ti to schválit otec." Při téhle větě Siwon tiše zamručí. Tohle přesně slyšet nechtěl. Pochybuje, že mu to dovolí. Ne, ten jej s touhle žádostí vyhodí dřív, než ji dořekne. Zná ho až moc dobře…

"Uhm," vypadne ze Siwona, vezme si od Leeteuka přihlášku a došourá se ke svému pokoji.

"Já mu zavolám," špitne ještě, než za sebou zavře dveře.

"Eh? Tohle bylo co?" zamrká Wook a Leeteuk si povzdychne.

"Víš vůbec, kdo je jeho táta?" zeptá se jej a hnědovlásek pouze zakroutí hlavou. No, jak myslel.

"On je synem ředitele…" Tohle jediné stačí na to, aby Wook pochopil. Takže takhle se dostal do skupiny? Tak proto je Siwon takový.. no, prostě.. to je jedno. Než však stihne cokoliv říct, rozlehne se bytem Siwonův výkřik.

"NENÁVIDÍM TĚ!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 11. června 2016 v 23:17 | Reagovat

Chudák Wonnie...už aby se EunHae vrátili. Moc se těšim na další úžasný díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama