Nenapravitelná chyba | 05

4. června 2016 v 10:00 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Uhueee! Jsem zlá! Opět. Já to říkám pořád! Neměla jsem nikdy začít psát *padla* Takhle bych trápila svoje uke jen v mysli... ale udělat mu tohle! Odejmout mu to jediné štěstí, co v životě měl... TT_TT Zlá, moc zlá jsem..."Prosím, nechte mě… Prosím…" zavzlyká tmavovlásek a marně se od sebe snaží odstrčit muže, jenž se k němu tiskne a dotýká se ho tam, kde by neměl. Tam můžou být jen jejich dlaně, jen oni se jej tak mohou dotýkat. Starší muž se jen nebezpečně zasměje. Nic neřekne, jednou rukou uchopí obě chlapcovi a přitlačí mu je nad hlavu.

"Prosím, já nech-" další z proseb je umlčena dalším hladovým polibkem, jenž chlapec neopětuje. Z očí mu tečou slzy. Celé jeho tělo se třese neovladatelnými vzlyky. Cítí, jak se do jeho zad zarývá zem, na níž je nemilosrdně tlačen. Chce se bránit, vážně chce… ale, nedokáže to, nemá sílu. Kdyby jen… kdyby mu někdo pomohl…Donghae se smutně podívá na blonďáčka vedle sebe a chytne ho za ruku.

"Já vím, Hae… Já vím. Musíme mu to říct hned," povzdychne si Eunhyuk a pohlédne na černovlasého chlapce, jenž se zájmem a jiskřičkami v očích sleduje televizi. Určitě dávají zase nějakou pohádku. No jak jinak, Wonnie se snad na nic jiného nedívá.

"Počkáme, až dokouká film a vezmeme ho ven. Zatím sI můžeme jít balit," navrhne Hae, ne moc nadšeně a Hyuk přikývne.

"To bychom mohli," souhlasí a otočí se k odchodu, právě ve chvíli, kdy se Siwonův pohled zvedne a nasměruje se právě na ty dva. Ryeowookovi, který sedí vedle něj, neunikne šťastný úsměv, jenž se objeví na jeho dětské tváři. Sám neubrání mírnému úsměvu. Zdá se, že je všechno takové, jaké má být… Když se otočí zpět k obrazovce, zjistí, že už běží pouze titulky. Heh? To už zase promarnil konec? Frustrovaně si povzdychne a zvedne se. Podívá se na Siwona, jenž stále civí na televizi a nevypadá, že by se hodlal věnovat něčemu jinému. Nechá ho být a zamíří do kuchyně, kde se nachází Leeteuk. Zajímá jej, co mu manažer chtěl. Co chtěl po EunHae. Chce znát důvod, proč se ti dva netvářili, při pohledu na Siwona, ne moc šťastně, spíše smutně.

"Oh, promiň," omluví se, když nedává pozor a strčí do Leeteuka.

"V pohodě," usměje se na něj a chce jej obejít, ale Wook jej chytne za ruku, přičemž jeho lídr se na něj tázavě podívá.

"Mám otázku?" řekne jednoduše a Teuk se zastaví.

"Poslouchám," přikývne.

"Co tu chtěl manažer?" zeptá se a posadí se ke stolu. Leeteuk si povzdychne a posadí se naproti němu.

"Donghae a Eunhyuk budou nahrávat album," oznámí mu a Wookie se usměje. Úsměv však hnedka nahradí zachmuřený výraz.

"Jak dlouho budou pryč?" otáže se a podle Leeteukova výrazu raději odpověď nechce znát.

"Půl roku," řekne a mladší na něj vytřeští oči.

"Půl roku? Není to nějak dlouho? Vždyť… takovou dobu netrvá ani nahrání studiového alba celé skupiny, takže jak-" nedořekne svoji otázku, protože jej Leeteuk přeruší.

"Nevím, manažer prostě řekl, že za celý půl rok, se do dormu dostanou pouze jednou. Prý musí mít na to klid. Musí domyslet text, vymyslet choreografii, pak všechno nahrát…" začne vysvětlovat.

"Tohle všechno ale snad mohou dělat a zároveň být tady, ne?" nechápe pořád Ryeowook. Nejde tu o to, že by jemu ti dva chyběli. To ne. Ale co Siwon? Vždyť on je na nich závislý. Jasně, člověk by se o sebe měl umět postarat. Ale, Siwon… No, to je prostě jiný případ. Zažil si toho tolik, že… Jedinému, komu věří, jsou ti dva a trochu jemu a Leeteukovi. Mno, ale prostě EunHae je pro něj základ. Vždyť je s nimi. Pořád. Stačí jen jeden den. Pocit, že nejsou na blízku a on na Siwonově tváři, pozná, že… má strach? Nebo prostě se mu stýská? Mno, pocitů v jeho očích je nespočet. A jak teď, má zvládnout půl roku? Šest měsíců bez nich? Tohle nedopadne dobře. Rozhodně ne…


***


"Siwonnie?" zašeptá tiše hnědovlásek jeho jméno, mladší chlapec se zamrví a otevře oči. Hned spatří, jak na něj Hae upírá svůj pohled a na tváři mu hraje něžný úsměv.

"Hae?" špitne rozespale a Hae k němu natáhne dlaň a pohladí jej.

"Vstávej, ty šmudlo, jdeme ven," řekne a Siwon opět zavře oči a pak zívne. Pomalu se zvedne do sedu a rozhlédne se. To zase usnul na gauči? Poslední dobou spí nějak moc. No, trochu se ani nediví. Při pomyšlení, co skoro každou noc s těma dvěma dělá, zčervená. Promne si oči a malátně se postaví. Haemu neunikne mírně nepřítomný lesk v jeho očích, rychle se zvedne a právě včas zachytí Siwona, jenž prostě vykročil vpřed, nevědomý si toho, že před ním se nachází malý stolek, neudržel rovnováhu a málem spadl. Ale, Hae jej zachránil. Starší se k němu skloní a vlepí mu pusu na nos.

"Dávej pozor," zamumlá a bezpečně jej vyvede až k jeho pokoji, "Převlékni se," řekne mu a nechá ho o samotě. Opře se o zavřené dveře, prsty si zajede do vlasů a frustrovaně za ně zatahá. Tohle jim byl čert dlužen, vážně. Ano, hudba je jejich život, ale… to Siwon též. Jak mu to mají říct? Ví, že to Won nevezme moc s nadšením. Spíše, očekávají pláč. No, co vlastně jiného, že? Siwon, to křehké stvořeníčko, které jim svěřilo to nejdůležitější - lásku a důvěru. Je si jistý, že důvěřuje i Leeteukovi a Ryeowookovi, ale přesto, oni dva, Hae s Hyukem jsou pro něj něco víc?! Důležitější? Donghae zakroutí hlavou, měl by přestat být takovým egoistou… Zatahání za rukáv jeho košile, jej vrátí zpátky na zem. Otočí se a zadívá se do Siwonových očí, plných otazníčků.

"Hnn?" usměje se na něj a rozcuchá mu vlásky. Černovlásek na něj našpulí tváře.

"Kam jdeme?" zopakuje svoji otázku a otazníčky v očích se změní na nadšené jiskřičky.

"Na zmrzlinu," odpoví mu mile Hyuk, jenž v tu chvíli vyjde ze svého pokoje, přičemž ho bodne u srdce, když spatří Siwonovu rozzářenou tvář. Jak asi bude reagovat? Raději na to nebude myslet, teď ne. Uvidí se. Brzy to stejně zjistí.

"Tak můžeme jít?" zeptá se Hae a Siwon i Hyuk najednou souhlasně přikývnou. Tak se tedy všichni tři obují a zmizí z dormu dřív, než si jich kdokoli všimne.


***"Wonnie," osloví jej opatrně Hae a očkem koukne na Eunhyuka, který se tváří stejně smutně, jako on. Černovlásek zvedne pohled, jenž celou dobu, co mu ti dva říkali něco, co se mu za boha vůbec nelíbí, skenoval praný pohár. Oběma bodne u srdce, když v jeho tváři spatří úsměv. Žádný náznak bolesti, a to je ještě víc bolí. Čekali buď pláč nebo tuhle situaci. Situaci, kdy Siwon prostě nepobere, co tím mají na mysli. A až si to uvědomí, oni už tam nebudou. A nebude nikdo, kdo jej utěší. Jistě, má ještě ostatní členy skupiny, ale oba jsou si vědomi toho, že Siwon většině nevěří a bojí se? Ryeowooka a Leeteuka ne, to ví jistě… ale ostatních? Tuší jen, že se Siwon od ostatních drží zpátky. Trochu se mu ani nediví. Heechul jej vyděsil k smrti a pořád jej nenechá v klidu, protože je až moc perverzní a i když se jej Hangeng snaží klidnit, nestačí to. Sungmin je na něj až moc strašidelný… vypadá nevinně, ale stačilo, když jej Siwon uviděl s těmi klacky zvanými nunčaky a bylo po nevinnosti. A s ostatními členy se prostě nebaví. Kyu ten je buď pořád s Yesungem a Ryeowookem, nebo jen hraje ty svoje hry. Shindong poslední dobou tráví dost času ve studiu s tou svojí taneční skupinkou a většinou tam je i Kibum. Zbývá Kangin. No, tak u něj pochybují. Ten na Siwona tak žárlí, že se mu Won raději vyhýbá a Teuka taky neotravuje. Takže… S kým bude? Sám? Nevrátí se mu zase noční můry? Bude v pohodě? Nejraději by nikam nejeli...

"Je už pozdě, měli bychom se vrátit…" protne ticho Donghae a Eunhyuk přikývne. Zvedne se a dojde ke kase zaplatit. Když se vrátí, Donghae se Siwonem už dávno čekají před kavárnou. Všimne si, jak se Siwon celý klepe zimou a tak si sundá mikinu a obalí jej. Přece nenechá toho kluka nastydnout? A je mu jedno, že on něco může chytit, třeba chřipku, cokoliv. Siwon tiše poděkuje a zavře na chvíli oči. Proč se mu zase chce tolik spát? Donutí se oči otevřít a zrovna se chce rozejít, když jej někdy vyzvedne do náruče. Siwon hnedka pozná, kdo to je.

"Hyukkie," zašeptá ospale, blonďáček se usměje a vlepí mu letmou pusu.

"Spi," řekne tiše a víc si jej přitiskne k hrudi. Siwon ani nenamítá, oční víčka se samovolně zavřou a po chvilince Hyuk i Hae poznají, že usnul. Prostě jednoduše usne. Jsou na tohle zvyklí. Všechno je to jen kvůli těm práškům. Sice mu pomáhají od nočních můr, ale také se prostě stane, že Siwon je schopný usnout i za chodu. Což není někdy moc příjemné… zvláště, v přímém přenosu. Ale, o to tu teď nejde. Oba zrychlí krok, aby byli doma co nejdříve. Musí si ještě dobalit a pak na chvíli prospat. Brzo ráno odlétají, takže nemají moc času… To jim prostě manažer nemohl říct aspoň týden dopředu? Ne, nemohl. Jsou přece pod tou stupidní společností, která všechno oznamuje na poslední chvíli. Fajn. Nejlepší, když se bolest a smutek mísí se vztekem. Kdyby Hyuk nenesl to škvrně, rozhodně by si do něčeho kopl. Třeba do toho chudáka odpadkového koše. Nebo, prostě kamkoliv. Ale teď nemůže, nemůže si dovolit Wonnieho vzbudit."On to nezvládne…" zašeptá zoufale Donghae, když už téměř půl hodiny pozoruje klině spícího Siwona, který v náruči žmoulá polštář, místo toho, aby ho měl pod hlavou. Spokojeně vrní a mumlá nesrozumitelná slova. Donghaeho přemůže tohle všechno a opatrně si lehne vedle Siwona a přitáhne si ho k sobě. Aspoň ještě chvílí chce cítit tu blízkost. Teď, na dlouhou dobu, naposled… Hyuk si povzdychne. Sám má, co dělat, aby se neotočil, neodešel do hlavní budovy společnosti a nedal jim okamžitou výpověď. Ne, musí ihned odejít, jinak to vážně udělá… a toho by pak hodně litoval. Ví to. Pro něj je hudba a tanec život.

"Hae, musíme už jít," zašeptá a zatřese jím. Hae zavře oči a utře si hřbetem ruky slzy, které prostě vypluly na povrch. Zvedne se a obejme Hyuka.

"Já vím," řekne a pustí jej, "Počkám na tebe na chodbě…" dodá a opustí Siwonovu ložnici. Eunhyuk si povzdychne a na chvíli se posadí na okraj postele. Natáhne k černovláskovi ruku a odhrne několik vlásků, které mu překáží v pohledu na tu dokonalou dětsky nevinnou tvář. Dlaní jej pohladí a pak se skloní, aby mu mohl věnovat ten nejněžnější polibek, kterého je schopný.

"Mianhae Siwon-shi. Drž se," zašeptá, naposled si jej prohlédne, deku mu přitáhne až ke krku a pak, stejně jako Donghae, odejde…

***Rozespale přejde ze svého pokoje, do pokoje svých hyungs. Nechápavě zamrká, když uvidí pouze prázdný uklizený pokoj, postele ustlané, nikde nic. Promne si proto oči, ale stále vidí tentýž obraz. Pomalinku mu to možná dochází, ale… nechce. Zakroutí hlavou a vyběhne z pokoje, vrazí přitom do jiného člena. S rychlou omluvou vběhne do kuchyně a rozhlédne se. Ale ani tam ty dva nenajde. Možná šli pro snídani? Ne, to nejspíš ne.

"Kde jsou EunHae?" zeptá se Leeteuka, jenž běhá po kuchyni a nejspíš připravuje snídani. Světlovlásek se zastaví v půli pohybu a následně se otočí k Siwonovi, jenž těká očima po celé místnosti. Povzdychne si a odloží nůž na linku a přejde k Siwonovi. Ten ale o několik kroků odstoupí.

"Že… že… že," z jeho hrdla se vydere vzlyk. Leeteuk zkusí udělat ještě jeden krok, chce ho obejmout. Chce mu dát pocit bezpečí, chce mu dokázat, že není sám… Že tu má ještě jeho a ostatní. Chce jej ujistit, že se ti dva brzy vrátí, že to uteče jako voda… Nezmůže se na jediné slovo. Siwon hned podle Leeteukova pohledu pochopí. Odešli. Bez něj. Nechali ho tu. Bez rozloučení. Bez… Do jeho očí se nahrnou slzy. Celé jeho tělo se otřese jedním velkým vzlykem, který se po dormu rozezní jako zvon. Prudce se otočí, vyběhne na chodbu a zabouchne se ve svém pokoji. Leeteuk všeho nechá a spěchá za ním. Vejde do jeho ložnice, dveře tiše zavře a přejde k posteli, na které leží Siwon a pláče.

"No tak, Wonnie, neplakej… Ššš," obejme jej a přitiskne si ho k hrudi, rukou mu vpluje do vlásků a začne se s ním kolíbat.

"Brzy je uvidíš. Neodešli na dobro… Vrátí se…" stále jej utišuje, ale nemá to moc dobrý účinek. Siwon pláče ještě intenzivněji. Jen ta představa, že… neucítí takovou dobu jejich náruč, jejich dotyky, jejich polibky… jejich lásku. Nezvládne to, bez nich ne… Snaží se přestat třást, snaží zastavit pláč, ale… nejde to.Leeteuk si povzdychne a opatrně, aby to křehké stvořeníčko nevzbudil, položí Siwona do postele a přikryje ho. Ten pláč jej naprosto vyčerpal. A to před několika desítkami minut vstal. Mno. Takhle je to možná lepší. Když spí… Ještě chvíli jej pozoruje, než se rozhodně odejít. Nemůže být u něj pořád, musí se starat i o ostatní… Asi poprosí Ryeowooka, ten snad neodmítne…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 5. června 2016 v 12:43 | Reagovat

Vím, že za to manažer nemůže, ale stejně bych ho za to zabila. Aspoň by se nám s Hyukem ulevilo O_O
A i když se to nezdá, tak půl roku je celkem dlouhá doba. Tak snad na to Leeteuk nebude sám a ostatní mu v rozptylování Siwona pomůžou...
Moc se těšim na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama