Miluj mě, v ten pravý čas 06

16. června 2016 v 8:35 | El Seihyoki |  Miluj mě, v ten pravý čas
Haaa!!! Po čtyřech letech jsem napsala další díl.. předposlední díl!!! Já jsem borec prostě! Jsem nadšená sama ze sebe :D Tuhle povídku mám ráda... (mimochodem, dneska je 26.5.2016 > článek přednastavuju :D ) Hah! A zapomněla jsem tuhle povídku někomu věnovat... a komu bych ji mohla jedině přát? No přeci Hatachi <3 Zaslouží si jí a vím, že ji má ráda <3 A časem přibude snad i bonusek... snad. Hatachiii, užij si to :-*

POV

"Klid, Siwone…" Heechul uchopí mladšího chlapce pevně za paže a přitiskne si ho k sobě. Proč se to muselo stát zrovna teď? Moc lidí, moc fanynek, moc foťáků.

"Já ho vezmu…" objeví se u Chula Hangeng a opatrně vezme třesoucího Siwona do náruče. Ten se k němu okamžitě natiskne a rozpláče se ještě víc. Heechul si povzdychne a pak se vrátí pohledem k místu, kam zamířil Leeteuk s Donghaem. Victor leží na zemi a drží si nos. Vidí i z takové dálky krev. Dobře mu tak… ale..

"Jeong-su! Nech ho! Budeš mít akorát problémy!" zavolá na něj.

"To je mi jedno sakra!" zařve a hodlá blonďákovi vrazit další ránu, ale to ho zastaví Donghae.

"Heechul má pravdu. Takhle Siwonovi nepomůžeš. Ochranka se o tohle už postará," chytne jeho napřaženou ruku a donutí jí dát dolu. Teuk sevře pěsti ještě víc.

"Za tohle budeš pykat, ty hajzle!" prskne na něj další nadávku a pak se otočí a zamíří k ostatním.

"Měli bychom jít se Siwonem pryč. Takhle by ho neměl nikdo vidět…" řekne Hangeng.

"Takže se nevracíme zpět do Seoulu?" zeptá se Kyuhyun, který je z toho všeho ještě víc zmatený. Kangin jej chytne za ruku a rozejde se zpátky k východu.

"Tohle se tu musí vyřešit. Zůstaneme tu ještě pár dní…"

"Bude Siwon v pořádku?"

"To nevím, Kyu… to nevím.."

KONEC POV"Já tomu nerozumím. Jak se z takového kluka mohl stát Siwon, kterého znám? Po tom všem, co se mu stalo…" povzdychne si Yunho a Leeteuk se na něj podívá s bolestí v očích.

"Poté, co musel vypovídat na polici, se z toho zhroutil úplně. Několik týdnů byl mimo. Nakonec odjel domů za rodiči. Ještě teď si pamatuju, jak společnost měla problémy. A pak… jednoho dne se Siwon vrátil a my ho téměř nepoznali. V jeho očích už nebyla ta dětskost, kterou jsme znali. Byl to někdo jiný, Yunho… naprostý opak. Bůh ví, jaký by byl teď, kdyby se nerozhodl to všechno uzamknout hluboko v sobě a stát se silnějším. A když si vezmu, jak jsme se k němu poslední dobou chovali…" zatne pěsti, ale Yunho mu položí ruku na rameno.

"Siwona to mrzelo, ale byl silný. Byl někdo jiný, ale teď… Teuku, mohl bys na něj dávat pozor? Budu se snažit s ním být, co nejvíce… ale společnost zase zamýšlí comeback v Japonsku a-"

"Budu ho hlídat jako oko v hlavě, to se neboj… ale jedna věc mě zajímá. Odkud znáš Victora ty?" vyruší ho Leeteuk. Tentokrát sevře pěsti Yunho.

"Jeho rodiče se znali s mými… já, hrával jsem si s ním, když jsem byl malý. A pak se odstěhovali do Států. Někdy jsme se psali a párkrát se viděli. Kdybych věděl, jaký je…tak"

"Tak co?" skočí mu do řeči světlovlásek. "Nemohl jsi vědět, jaký je. To nezměníš. Nemysli na to. A teď jdi raději za Siwonem. Zítra ho propustí z nemocnice. Měl bys být u něj. Čeká nás za pár dní soud…"***Siwon se zrovna převléká z nemocničního pyžama do normálního oblečení, když někdo zaklepe na dveře.

"Dále," vyzve neznámou osobu a rychle si přehodí přes hlavu tričko. Otočí se ke vchodu a lehce se pousměje, když uvidí Yunha, který na něj nechápavě hledí.

"Děje se něco?" zeptá se Siwon a přejde k němu.

"To bych se měl ptát já, ne?"

"A proč?"

"Víš jak to myslím," povzdychne si starší a přitáhne si ho k sobě.

"Nejsem takový slaboch, jak si myslíš, Yunho. Už jsem to jednou zažil a teď vím, co mám dělat, aby mě to nesrazilo k zemi," mírně se od něj odtáhl a podíval se mu do očí. Myslel to vážně. Odmítal komukoliv přidělávat starosti.

"Nemohu tě do ničeho nutit, ale… nepřetvařuj se zbytečně. Když se budeš cítit mizerně, řekni to. Takhle ti jinak nedokážu pomoci," řekne mu a znovu se jej přitáhne blíž k tělu.

"Dobře. Mám na tebe tedy prosbu…" přikývne Siwon a nechá se Yunhem letmo políbit. Žaludek se mu lehce sevře. Ne, tohle zvládne.

"Ano? Poslouchám…"

"No, popravdě, nevím jak jinak to říct, než na plnou hubu… Nedokážu s tebou teď spát. Doufám, že to pochopíš a neopustíš mě kvůli tomu…" sklopí pohled Siwon a přitom si skousne ret.

"Pabo," odpoví jen Yunho a Siwon k němu opět vzhlédne. "Já počkám. Jak dlouho jen budeš potřebovat. Nejsem s tebou jen kvůli sexu, Wonnie. Miluju tě a to se nezmění. Takže se do ničeho nenuť a jdi na to zlehka, ano? Řekni mi, a já přestanu dělat to, co tě ničí. Jestli potřebuješ, podržím tě, dokud sám nebudeš moct stát pěvně na svých vlastních nohách…" při těch slovech jej pevně obejme. Siwonovi se do očí nahrnou slzy.

"Yunho," šeptne tiše a sám se k němu víc natiskne.

"Neuzavírej se do sebe, já tě nikdy nezradím."***

Světlovlasý lídr netrpělivě přechází z jedné strany místnosti na druhou. Už tam dávno měli být! Že by si to nakonec Siwon rozmyslel? Nebo se zas zhroutil?

"Promiň, že jdeme pozdě!" vřítí se do místnosti Yunho se Siwonem v patách.

"Co se stalo?"

"Ale, saesang fanynky…" mávne nad tím rukou nejmladší. Leeteuk si ho nedůvěřivě prohlídne.

"Nic nám není," ujistí ho Yunho a chytne Siwona za ruku. Ten se na něj podívá a Teuk nepřehlídne, jak se v jeho očích mihla známka strachu.

"Poslední sezení a pak to bude za tebou, Wone. Jsme tu s tebou…" řekne a jeho kolega na něj děkovně kývne.

"Dneska tam ale půjdu sám, pokud vám to nevadí. Počkáte tu?" zeptá se. Yunho se nezdá překvapený, nejspíš se o tom už se Siwonem bavil. Leeteuk taky nic nenamítá, i když to vůbec nečekal.Po pár minutách se v dalších dveří objeví policista a vyzve Siwona, aby šel s ním. Yunho jej silně obejme a pak pustí.

"Naposled…" šeptne si Won tiše a pak muže v uniformě následuje do vedlejší místnosti.

"Ve skupině všechno v pořádku?" protne po chvíli Yunho ticho. Leeteuk přestane do dveří provrtávat díru a pohlédne na hnědovláska.

"Museli jsme na chvíli pozastavit nahrávání, ale to nic není. Všichni to chápou. Dokonce, což mě dost překvapuje, to akceptuje i společnost. Vlastně ani nemají na výběr. Siwon to řekl dost jasně…" odpověděl.

"Řekl dost jasně co?" vyhrkne nechápavě Yunho.

"Uh, tobě nic neřekl?"

"Ne…"

"Řekl, že pokud ho budou do něčeho nutit, okamžitě končí… A kdyby se chtěli soudit, samozřejmě by to Siwon vyhrál. To ví každý," poví mu Teuk a Yunho sklopí pohled. Proč před ní něco takového tajil? Zavrtěl hlavou. Možná jen nechtěl řešit své pracovní záležitosti s ním.

"Yunho?!"

"Hm?"

"Nepřemýšlej nad tím tolik. Siwon věděl, co přesně dělá. Předpokládal, že mu minimálně dají pár dní volno, nakonec jsme ho dostali všichni."

"Dobře…"

"On by tě nedokázal opustit, teď už ne…"***O dva týdni později

Yunho přehlédne, jak se jeho přítel nepatrně třese a potí se. Ačkoliv ho ujišťoval, že to zvládne, je připravený kdykoliv ho popadnout a zmizet z místnosti, než by to někdo dokázal z dokumentovat.

"Yunho, klid. Takhle mu nepomůžeš…" nakloní se k němu Changmin a pošeptá mu to do ucha. "Navíc tě za vyrušování mohou vykázat ze síně…"

Hnědovlásek se zhluboka nadechne a vydechne. Na pár vteřin zavře oči, aby se uklidnil. Min má pravdu, pomyslel si.

"Prosím, všichni se postavte…" vyzve je soudkyně. Yunho nasucho polkne a podívá se na Siwona. Málem se mu zatmí před očima, když uvidí, jak se mladší zapotácí.

"Yunho!" Changmin ho musí chytit za ruku, aby ho zastavil. Neví, co jeho staršího kolegu popadlo, ale chová se fakt divně.

"Co blázníš? Počkej, až vynesou rozsudek. Siwon je v pořádku!" A opravdu… Yunho se na svého milence znovu podívá a…

"Promiň. Jsem z toho nervóznější, než všichni tady dohromady.." zasměje se hystericky a Minovi se svraští obočí.

"Koukej se dát do pořádku. Siwon nebude rád, když tě takhle uvidí.." řekne a starší musí opět souhlasit. Ten by mu dal. Rukou si projede vlasy a pak začne zase dávat pozor… ačkoliv pozdě.

"Eh?"

"Ty jsi pabo, fakt. Jdi za ním…" popostrčí ho mladší kolega s úsměvem. Vyhrál? Vážně?!

"Siwone!" Yunho se k němu okamžitě přiřítí a silně jej obejme.

"Vždyť mě udusíš…" zakucká se Siwon a donutí ho odtáhnout se. Ačkoliv by se měli na veřejnosti chovat jen jako přátelé, Yunho to nedokáže… a Siwon mu to nezazlívá.

"Počkej chvíli…" řekne Siwon a rozejde se směrem, kde Victorovi policista dává pouta. Yunho se zhrozí, co to dělá? Okamžitě si pospíší za ním.

"Mohu?" osloví policistu a ten okamžitě poodstoupí a přikývne. Siwon se zhluboka nadechne, tvrdě se podívá na tu nicku a pak mu vrazí pěstí, až to černovláska donutí udělat krok v zad, čímž zakopne o židli a on se s rámusem svalí na zem.

"Tak, teď jsem spokojený…" otočil se k Yunhovi, který na něj třeštil oči.

"Řval si jak děvka a chtěl si víc…" ozval se za ním Victor přímo výsměšně. Yunho zbledl. Jestli byl předtím paranoidní, tak teď už doopravdy nevěří, že to Siwon přehlédne. Siwon se roztřese. Ale nezkolabuje, ne tentokrát už ne. Zatne zuby. Nikdo to nestihne postřehnout, kdy se Siwon prudce otočí a věnuje Victorovi druhou ránu, která jej skolí úplně.

"Drž hubu, ty svině!" zařve na celou síň. Všichni ztichnou a podívají se na něj. Je mu to ale jedno. Akorát se omluvně podívá směrem k soudkyni a porotě.

"Jakoby se nestalo…" usměje se na něj chápavě a pak se zvedne. Přejde k němu a potřese si s ním rukou.

"Jedna byla málo. Dvě akorát…" odsouhlasila jeho chování, stočila pohled k Yunhovi, který ještě stále nepobíral, co se zrovna stalo, a kývla na něj.

"Teď už jste v dobrých rukách… Doufám, že se setkáme už jen při dobrých událostech…" s těmito slovy se omluví a nechá je o samotě.

"Už je vážně konec?" vydechne Siwon a nechá tam vyplout na povrch opravdové pocity. Kolena má vratká, cítí, že dlouho se na nohou neudrží. "Yunho…"

"Jsem tu, Wonnie..." šeptne mu do ucha, když jej zezadu obejme. "Půjdeme, hm?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 16. června 2016 v 18:51 | Reagovat

Úžasný díl...fakt naprosto skvělý. A ty Siwonovo dvě tečky Viktorovi sedly...
Moc se těšim na další díl...
A taky moc děkuju za věnování ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama