Sladké HAM!

5. května 2016 v 22:12 | El Seihyoki |  Super Junior
Ne, neptejte se mě, jak mě tohle napadlo :D Jsem prostě magor no. Období UkeWona jsem si myslela, že mám za sebou... ale chyba. Opět mi z něj hrabe... tak proto vám sem tuhle kravinu dávám. Není to sice jakože WookWon.. ale je tam malý roztomilý Won! Haha :D a je to drabble - ok, tak není no :D

Kam zase ta malá potvůrka zmizela? Pomyslí si Ryeowook a rozhlédne se po kuchyni. Očima zastaví na tácu, na kterém ještě před několika málo vteřinami bylo 6 muffinů. Teď jich je tam ale jenom pět.

"Co jsem mu jenom říkal?" povzdychne si, a odloží chňapky na linku. Vážně nemá čas hledat to malé škvrně, které si koleduje o pěkný malér. Ani nijak nemá náladu hrát si na schovávanou. Někdy si říká, proč si jej vůbec bral do opatrovnictví, stejně s ním má jen problémy.

"Co si to zase vymýšlíš, Ryeowooku! Je to nejlepší, co si mohl udělat!" plácne se do hlavy. Rychle se koukne přes sklo na další várku té dobroty, co má ON nejraději a pak se vydá chodbou do obývacího pokoje. Tam jej určitě najde. Nijak jej nevolá, stejně ví, kde přesně se mladší chlapec nachází. Vždycky se schová tam jako obvykle - za pohovku.

"Co jsem ti říkal o těch muffinech?" dá ruce v bok a přísně se na něj podívá. Tmavovlásek se přikrčí a spolkne zbytek té dobrůtky.

"Wookie," kníkne provinile a koukne se na něj se slzami v očích. On nechtěl! Jenže, jeho bříško mělo na ten čokoládový košíček táááák strašně moc velkou chuť.

"Hááchjo, achjo. Co s tebou," povzdychne si, skloní se k němu a vlepí mu pusu na čelo.

"Pojď ty, šmudlo!" usměje se na něj a nabídne mu ruku. Siwon se bojácně chytne a nešikovně se zvedne. Ryeowok musí zakroutit hlavou. Chtěl jej nějak potrestat, nějak mu pohrozit, ale… pohled na ty jeho opatlané tvářičky od čokolády a štěněčí oči, to prostě jinak nešlo. A stejně, nepochybuje, že se mu trest nevyhne. Zná na to Siwona moc dobře, určitě mu nebude dobře. Vždyť ten muffin byl ještě horký!Otočí kohoutkem a z něj ihned začne téct teplá voda. Siwon natáhne ručky, ale ne a ne dosáhnout. Ryeowook si snad už po milionté povzdychne, chytne Wona kolem pasu a trochu jej nadzvedne. Sám si namočí ruku, aby mohl smít čokoládu se Siwonovi tváře. Jak to ten prcek dělá, že se vždycky tam zapatlá?

"Chmm, appa?!" zamumlá tmavovlásek a starší se na něj zvědavě podívá.

"Mám tě rád, appa!" vlepí mu pusu na tvář a usměje se.

"Vždyť já tebe taky!" opětuje mu úsměv, natáhne se pro ručník a podá ho jemu.

"A appa?" mroukne znova Siwon.

"No, copak?"

"Bude ještě sladké ham?" zeptá se a v jeho očích se objeví velké otazníčky.

"Možná," zamyslí se Ryeowook, i když ví, že jemu by nemohl nic zatrhnout.

"Appa?!" mladšího tvář zesmutní.

"Chm?"

"Bolí mě bříško…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama