Nenapravitelná chyba | 04

28. května 2016 v 13:21 | El Seihyoki |  Nenapravitelná chyba
Ehm. Nebudu si namlouvat, že je chování EunHae naprosto normální... ne nebudu. Kde mě tohle napadlo, kruci... :D Ale jsem na Siwona zlá! Minimálně v jeho snech ano TT_TT

nc-17 | +18Srdce mu bije jako splašené, po čele mu stéká studený pot, oční víčka pevně semknutá k sobě. Musí se uklidnit, žádný stres, žádné rozrušení. Zakňučí jako raněné zvíře. Proč si z něj pořád někdo utahuje? Baví je to? Znovu se podívá na papírek s krátkým vzkazem, opět zakňučí. Pohrajeme si, Siwonnie?! Trhne sebou, když někdo zaklepe. Rychle zmuchlá papírek a odhodí ho kamsi za sebe.

"Dále," vyzve onu osobu, co stojí za dveřmi. Snaží se přitom tvářit uvolněně a v pohodě.

"Dobré ráno, Wone. Prosím tě, pospěš si a oblékni se. Jedeme do studia," řekne spěšně.

"Jasně, hned budu," přikývne Siwon a prudce se postaví, jenže si až pozdě uvědomí, že má nohy zamotané do deky, takže s dost překvapeným výrazem v obličeji skončí na zemi.

"Eh! Za chvíli!" dodá a začne se hrabat na nohy, Leeteuk jen zakroutí hlavou a nechá to trdlo o samotě. Siwon se zvedne, deku odhodí na postel a rychle ze sebe svlékne pyžamo. Trochu se oklepe, když do jeho těla udeří zima. Kruci, taky si mohl zavřít okno. Rychle ten kus oblečení strčí pod polštář a ze skříně si vytáhne čisté džínsy s černým tričkem. Během několika vteřin to na sebe navleče a pak vyjde na chodbu, kde je nějak rušno.

"Nu, tu máš," strčí mu do ruky chleba namazaný máslem Leeteuk a obejde jej k věšáku s bundami.

"Eh?" zamrká nechápavě a rozhlédne se. Co se tu děje?

"No jo, tady někdo zapomněl, že musíme dneska nahrávat," ušklíbne se Kyu a vezme Siwonovi chleba a zakousne se do něj.

"Kyu! Nežer mu to! Měl jsi svoje! A Siwone, rychle se obuj. Spěcháme," vypadne z dost vynervovaného Leeteuka.

"J-jasně!" zakoktá Won a nechá Kyuhyuna s jeho snídaní a přihrne se k botníku, kde si najde boty, které si ihned nandá na bosé nohy. No, na ponožky zapomněl. Nevadí.

"Všichni připraveni? Tak jdeme!"

***Aspoň že ty prášky účinkují. Pomyslí si Leeteuk a vysype si do ruky z lahvičky jednu pilulku. Vezme skleničku a zamíří za Siwonem, který momentálně skuhrá v obýváku. Koho by napadlo, že si to pako nevezme ponožky do úplně nových bot? Zvláště, když v nich pak chodí celý den. To se pak nemá divit, že má samé puchýře.

"Ale no ták, Wonnie! Jenom chvíli to bude bolet!" řekne už po několikáté Donghae, přičemž se pořád snaží odtáhnout jeho ruce od jeho chodidla. Siwon jen prudce zakroutí hlavou a vrátí ruce zpět tam, kde Hae nechce, aby je měl. Tak, když to nepůjde po dobrém, půjde to po zlém.

"Siwone!" zavrčí Hae a pevně uchopí mladšího za zápěstí, až Siwon bolestně sykne.

"Prosím, pusť!" řekne tiše a zamrká slzy. Mezitím do místnosti vejde Leeteuk.

"Hae, tak ho nech," zastaví jej a Hae ho tedy pustí. Siwon se vděčně podívá na Leeteuka, který mu s úsměvem podá skleničku s vodou a prášek.

"Uhm, už?" koukne na něj ne moc nadšeně.

"Zítra musíme vstát brzy, takže ano," povzdychne si. S velkou nevolí Siwon prášek spolkne a pak se zvedne, přičemž sevře pěsti, aby nevydal žádný bolestný pazvuk.

"Tak se jdu vysprchovat a pak spát," řekne a přejde ke dveřím, "Dobrou noc," popřeje všem a poté zmizí v chodbě.

"Ještě jsem neviděl kluka, v takovém věku, fňukat kvůli puchejři, teda!" protne ticho, které v obýváku panovalo, Kibum.

"Je prostě jiný, než ostatní," řekne Leeteuk a víc se tím nechce zaobírat a tak sám taky odejde do svého pokoje.

"Kibume, ještě nějak narážka na Wonnieho a něco ti udělám!" hodí po dotyčném polštář Hae.

"No jasně, pane zamilovaný!"

***Siwon se posadí do sprchového koutu, přičemž v ruce svírá sprchu a nechává na sebe pouštět proud horké vody. Je mu příjemně. Natáhne se pro sprchový gel a skoro celý na sebe vylije. Popravdě ani neví, co dělá. S polozavřenýma očima si mydlí celé tělo, neobtěžuje se něčím, jako je šampon, má sprcháč, to stačí. Na chvilku zavře oči, vážně jen na chvilku. Z chvíle se stane několik dlouhých minut, až když Siwon vypotřebuje z boileru teplou vodu, probudí se, jak se voda ochladí. Rychle zamrká a setře si vodu z obličeje. Otočí kohoutkem a vyleze ze sprchy. Všechno dělá zpomaleně a tak nějak polopatě. Nahmatá ručník a rychle se začne utírat. Promne si oči. Kruci, kde nechal oblečení? Jo! Pyžamo má přece pod polštářem. Kruci.

"Proč mě?" zakňučí a začne se prohrabovat oblečením kluků, či tam něco najde. Úplně zespoda hromady vypraného prádla vytáhne fialové triko, které je jemu dlouhé až skoro ke kolenům. Odloží ručník a rychle si přetáhne ono triko přes hlavu. Ihned mu je tepleji. Trochu si ohrne rukávy, protože mu jsou dlouhé a ještě přejde k umyvadlu, aby si vycupoval zuby. Do pokoje přijde ještě víc ospalý než předtím. Padne do postele a vůbec se nehodlá obléct do svého pyžama. Taky, proč že? Vždyť to tričko je tak příjemné. Siwon se zavrtí a víc se zachumlá do peřiny. Oči má už dávno zavřené, rtíky mírně pootevřené, aby se mu do plic dostával potřebný kyslík. Tiše něco zamumlá a nechá se unést sladkými sny, které se však mají brzy změnit v noční můru."MAMI! NE! PROSÍM! MAMI! MAMI!" dveře do Siwonova pokoje se rozrazí a do zatemnělého pokoje se zařízne ostré světlo z chodby. Leeteuk přeběhne až k posteli a chytne Siwona za ramena a snaží se jej donutit neházet sebou tak.

"No tak, Siwone, pššš. Jsem tu, jsem tu!" promlouvá k němu, ale Siwon nijak nereaguje, pořád sebou hází a křičí.

"SIWONE! VZBUĎ SE!" řekne rozkazně Leeteuk a zatřese jeho tělem. "No tak!" Siwon prudce otevře oči a vyhoupne se do sedu. Srdce mu bije jak splašené, až má pocit, že mu vyletí z hrudi. Otočí se na Leeteuka a do očí se mu nahrnou slzy.

"Já myslel, že…že-" vzlykne a natiskne se na Leeteuka, ten jej ihned obejme a začne jej hladit po zádech.

"Pššš, všechno bude dobré. Už se ti nic zdát nebude. Ššššš, Wonnie, už neplakej," začne jej kolíbat. Přemýšlí, co se asi stalo, že ten prášek nepůsobil. Hned se mu vybaví slova doktora. Pokud by jej něco rozrušilo, může se stát… Že by byl pro něj prostě tenhle den moc hektický? Pravda, ve studiu museli máknout a moc ohledů se na něj nebralo. Leeteuka bodne osten výčitky. Když se Siwon částečně uklidní, Teuk jej donutí si lehnout zpět a sám rychle dojde pro další prášek. No, pokud bude spát déle, tak holt se manažerovi omluví. Nedá se nic dělat. Počká, až Siwon opět usne, chvíli tam ještě sedí a pozoruje jeho klidnou tvář, než se rozhodne odejít. Nechá pro jistotu rozsvícenou lampičku, přeci jen světlo odhání vše zlé…

***Po dvou hodinách, někdy kolem půl druhé ráno, do Siwonova pokoje vejde Donghae s Eunhyukem v patách, který hned co zavře dveře, tak je i zamkne, pro jistotu. Hae se mezitím přemístil až k Siwonovi a teď jej bez jediné známky ostychu svléká z JEHO trička. Vůbec nechápe, proč ho měl na sobě, ale i tak mu to přijde roztomilé.

"Jsi nějak hrrr," zasměje se tiše Hyuk a přisedne si k němu, obejme jej kolem pasu a rty se přisaje k jeho krčku. Sami dva na sobě mají jen tepláky, proč by se obtěžovali tak zbytečným kusem oblečení? Vždyť by to ze sebe stejně hned svlékli. Donghae na chvíli přestane a slastně přivře oči, prsty přitom pohladí Siwonovo bříško. Hae zakloní hlavu a opře si ji o Hyukovo rameno, ten toho ihned využije a kousne jej.

"Ahm," Donghae si skousne ret a nevědomky stiskne Siwonův penis.

"Ne," vydechne Siwon.

"Hm?" Donghae natočí hlavu na stranu a podívá se na jeho, spánkem klidnou, tvář.

"Asi se mu něco zdá," zavrní mu do ouška Hyuk a jazýčkem mu olízne lalůček. Mladší z nich zaskuhrá, pustí Siwonovu chloubu a přitáhne si Hyuka k sobě, aby jej mohl políbit.

"Hyukie, potřebuju tě," zašeptá zastřeným hlasem. Tmavovlásek polkne a jeho ruce se rozběhnou po Haeho obnaženém hrudníku. Záměrně se nedotkne bradavek, mine pupík, zajede pod lem kalhot a pevně uchopí Donghaeovu chloubu.

"Jak moc," zašeptá a následně jej opět kousne do krčku, palcem přitom pomalu, mučivě, přejíždí po špičce hnědovláskova penisu.

"Hyuku!" zaskuhrá Hae a než se Eunhyuk naděje, je povalen vedle Siwona, který nevypadá, že by jej to vzbudilo.

"H-Hae!" vykřikne nejstarší z nich, když jej Hae vezme celého do úst. Zatmí se mu před očima, jeho chtivé rty a ruce jej dovádí k šílenství.

"Hraješ si?" zavrčí nebezpečně a Hae se nevinně usměje.

"Že by?" pozvedne jedno obočí a Hyuk znovu zavrčí. Prudce se posadí, chytne Haeho za vlasy a zatáhne. Hae vyděšeně vytřeští oči.

"Víš, že už mě celkem štveš?" nakloní se k němu, rty se skoro dotýká těch jeho, nespouští z něj oči.

"Št-vu? Haemu přeskočí hlas. Co, to do něj vjelo?

"Pořád jen Siwon. Siwonnie sem, Siwonnie tam! Mám pocit, že mi z toho hlava vybuchne!" vyprskne Hyuk a Haemu z tváře zmizí vyděšený pohled. Nahradí jej něžný úsměv. Tak, on Hyukie žárlí? Bože, to je trdlo.

"Žárlivče!" píchne jej do hrudí, druhou rukou jej chytne za ruku, kterou drží pořád jeho vlasy a donutí jej pustit. Natáhne se k němu a políbí jej.

"Vždycky jsem byl tvůj a ty můj," zašeptá, když se od něj odtáhne.

"Já vím," povzdychne si Hyuk a otočí se k Siwonovi, na tváři se mu objeví úšklebek, "Co třeba takhle už ho pomalinku připravit?" Hae se podívá na Siwona a ušklíbne se.

"Pomalinku. Ještě," přisune se k Hyukovo oušku, "Sis nevzal mě…"


***Sedí na lavičce a pokouší se zahřát. Proč jej nenapadlo si vzít mikinu? Proč? Protože je to pitomec. Jo, to bude asi tím. Povzdychne si, měl raději zůstat v dormu, jenže. Kousne se do rtu. Jenže, co? Utekl, zbaběle utekl, aby se o něj nemuseli strachovat. No, ani jej nenapadne, že teď se o něj bojí ještě víc. Musí se vrátit, Leeteuk-hyung se bude určitě zlobit. Zvedne se a rozejde se zpět k dormu. Udělá sotva pár kroků, když začne mít nepříjemný pocit, že jej někdo sleduje. Zastaví se a pomalu se otočí. Nasucho polkne a strne. Chce rychle utéct, jenže jej nohy neposlouchají. Zděšeně sleduje, jak se k němu přibližují dva muži, kterým nevidí do obličeje. Má pocit, že mu srdce vylítne z krku, jak rychle bije. Udělá krok vzad, uslyší uchechtnutí, tak děsivé, až mu po celém těle naběhne husí kůže.

"Siwonnie," zašeptá jeden z nich, ten vyšší a přitlačí jej ke stromu. Siwon vyděšeně vyjekne. Kdy se dostali tak blízko? Jak se dostal sem? Vždyť byl na chodníku a… Jak to, že zná jeho jméno?

"Kdo jsi?" zašeptá vystrašeně.

"Tvoje noční můra!" zakření se a skloní se k němu, aby jej hrubě políbil. Siwon vytřeští oči a pokusí se onoho muže od sebe odstrčit, ale marně, je na něj moc silný. Druhý jej potichu obejde, rychle jej chytne za ruce, zkroutí mu je za záda a následně je sváže provazem. Siwonovi hned dojde, co mají ti dva v plánu.

"Ne! Nechte mě! Prosím! Pusťte mě!" začne křičet a házet sebou. Ten vysoký se napřímí a napřáhne se a vrazí mu pěstí do tváře. Siwon to neustojí a spadne na zem. Z očí se mu spustí slzy. Proč jen nezůstal v dormu? Nic by se nestalo.

"Křič a bude tě to bolet mnohem víc!" zavrčí na něj ten druhý, a jedním škubnutím roztrhne košili, kterou má Siwon na sobě. Nijak nečeká a zbavuje jej i kalhot.

"Ne, prosím!" vzlykne. Ruce jej bolí, jak na nich leží. Zvedá se mu žaludek, z toho všeho. Prosí, doufá, modlí se, ať mu kdokoliv pomůže. Kdokoliv. Po tvářích mu stečou další slzy, když jej jeden uchopí za vlasy a silou jej donutí si kleknout.

"Otevři hubu, ty smrade!" zařve na něj ten, co jej drží za vlasy. Škubne rukou a Siwon vykřikne, muž toho ihned využije a vecpe mu do pusy jeho naběhlý úd. Siwon se málem udusí, jak to nečeká a nenapadne jej se nadechnout nosem. Druhý si klekne za něj, silou mu roztáhne nohy a vecpe se mezi ně. Bez jakéhokoliv upozornění či přípravy do něj na jeden prudký příraz vznikne. Siwon bolestně zavyje, a kdyby jej ten muž nedržel, svezl by se k zemi.Neví, kdy skončili. Neví ani, jak se dostal domů do postele. Nic neví, nic vědět nechce. Chce jen usnout a nikdy se neprobudit.Probudí se a zjistí, že to všechno byl pouhý sen, pouhá noční můra. Nic jej nebolí a přeci, kdyby se to opravdu stalo, jeho tělo by si to pamatovalo. Ale, otázkou je, proč se mu to vůbec zdálo? Posléze přijde odpověď. Uvědomí si, že je něco jinak. Cítí se malátně a rozhodně to není tím, že se právě probudil. Jeho uši zaslechnou tiché zasténání. V tu chvíli zjistí, co je špatně. Prudce otevře oči a vykřikne, ale výkřik je utlumen dlaní muže, co leží pod ním. Co, co, co? Eunhyuku? Zamrká a vyděšeně hledí svému hyungovi do touhou zastřených očí. Když nad ním je Hyuk, tak pod ním je H-Hae? Odpověď zjistí hned.

"Pššš, Siwonnie, někdo by tě mohl slyšet!" zavrní mu do ouška Hae a mrkne na Hyuka, který se usměje a pak se skloní k Siwonově krčku, aby se mu mohl dál věnovat letmými polibky. Siwon se najednou Hyukovi vzepře a pokusí se jej od sebe odstrčit, ale marně. Hyukovi to spíš přijde, jako pošimrání. Siwon, je stále pod vlivem toho prášku na spaní a v rukou nemá žádnou sílu. On vlastně pochybuje, že by měl sílu jej přeprat, i kdyby byl plně při vědomí. Ale přeci jen mu ty ruce překáží, chytne je, proplete s ním prsty a přitlačí je k posteli a poté se vrhne na jeho rty, které už jsou napuchlé, od líbání, jenž si Siwon nepamatuje. Jak by mohl, že? Když spal.

"Siwonnie, pohrajeme si, co říkáš?" Hae znovu pozvedne hlavu a zašeptá mu to do ucha, následně jej skousne lalůček a jazýčkem hned poté zraněné místečko ošetří. Těsnost Siwonova nitra jej přivádí do stavu euforie. Ví, že už dlouho nevydrží, už jen proto, že ho Hyuk tak moc dobře připravil. Pohne pánví proti té Siwonově a slastně přivře oči. Ucítí, jak se postel mírně zhoupne, jak se Eunhyuk přemístil k Siwonově rozkroku. Hned na to, jej Siwon chytne za ruku a odtáhne ji. Hae ji chce vrátit zpět, co když by někdo přišel? Hyuk si chtivě olízne rty a skloní se k Siwonvě chloubě, kterou ihned pojme do úst.

"Ne, pros-háááách," Siwon se prohne v zádech, a tím se natiskne zadečkem víc na Haeho, který stejně jako jejich maknae slastně zasténá.

"Bože!" vykřikne Siwon a před očima má tmu. Co je to za šíleně krásný pocit? Vůbec to není jako v tom snu. Nebolí to, není mu to nepříjemné, ba naopak chce víc.

"K-kluci," řekne přerývaně. Oba dva na chvíli ustanou a podívají s vzájemně do očí.

"No, copak?" usměje se na něj Hyuk, který se najednou objeví opět nad ním. Siwon zmučeně zakňučí, když si uvědomí, že Hyuk. Že… celý zrudne. Bože, jak zvrácené tohle celé je. Následně však táhle zasténá, když ucítí Hyukův rozkrok, jenž se tře o ten jeho.

"J-já, j-já, já. To je… to, to…" zrudne ještě víc, zavře oči a odvrátí pohled.

"Siwonnie, podívej se na mě," požádá jej Hyuk, Siwon ale pouze ještě víc semkne oční víčka k sobě.

"Wonnie, podívej," naléhá dál, jemně jej chytne za bradu a otočí si ho k sobě. Siwon otevře svoje kukadla a podívá se Hyukovi do tváře. Ten se na něj usměje a přiblíží se k němu tak, že se jejich rty skoro dotýkají. Siwon se utápí v těch oříškově hnědých očích a nedokáže pochopit, proč se to všechno děje. Proč se tak cítí, proč má pocit, že z těch jejich doteků, rtů zešílí. Proč mu přijde, že tohle je málo?

"Hae," zaúpí zoufale Siwon a dotyčný se ušklíbne.

"Líbí se ti to, viď?" zafouká mu do ouška, koukne po Hyukovi a ten kývne. Než Siwon stačí odpovědět, Hyuk jej políbí a pomůže mu do sedu. Siwon zavře oči a kdyby jej Eunhyuk nelíbal, vykřikl by slastí, jak jej ten pohyb dostal. Takhle jen zaskuhrá a nechá si plenit svá ústa. Možná, možná by se mohl přidat? Třeba to zkusit? Určitě se nebude ani jeden zlobit. Pomalu a bojácně se zapojí do polibku. Nejprve jen letmo se dotkne jazykem toho Hyukova a když se Hyuk stáhne, vpluje mu svým do jeho úst. Hyuka Siwonova náhlá zvědavost mile překvapí, nechá chvíli Siwona zkoumat jeho ústa a sám jej začne hladit po bocích a zádech. Donghae je sleduje se zájmem v očích, možná trošilinku žárlí? Chce taky Siwona políbit, i Hyuka, ale. Nemůže jim kazit tu radost. Natáhne ruku a dotkne se té Hyukovi, která v pravidelných tazích hladí Siwonova záda. Hyuk se odtáhne od Siwona a tázavě se podívá na Haeho. Jeho pohled říká vše, polkne a očima se vrátí k Siwonovi. Ten má oční víčka stále semknutá k sobě, rty mírně pootevřené. Pohled
pro boha. Pomalu se zvedne z postele a pomůže na nohy i Donghaemu. Siwon vyjekne a rychle se chytne Hyuka. Obtočí ruce kolem jeho krku a zasténá. Donghae má co dělat, aby do něj nezačal přirážet. Až moc bolestně jej potřebuje, musí to ale vydržet, kvůli Hyukiemu.

"Siwonnie, teď to bude nejspíš trochu bolet," zavrní mu do ucha Hyuk, mírně jej nadzvedne, až z něj Hae skoro celý vystoupí, nasměruje svůj penis na jeho dírku, a když jej pustí, spolu s Haem do něj proniknou až po kořen. V ten okamžik Siwon bolestně vykřikne a po tvářích mu začnou stékat slzy, které Hyuk ihned začne slíbávat.

"Šššš, za chvíli to přestane," snaží se jej utěšit Hae, rukou zabloudí k Siwonově chloubě a jemně ji uchopí. Siwon táhle zasténá, jak to vůbec nečeká, zapomene na bolest v konečníku a vnímá pouze Donghaeovu ruku. Hyuk se zkusmo pohne, ale hned zastaví, když se Siwonova tvář zkřiví v bolestné grimase. Měkce se dotkne jeho rtů, jazýčkem obkrouží jejich konturu, kousne jej do rtu a hned poté jej vsaje. Siwon zaskučí a trochu se pohne. Chce tak dát najevo, že můžou oba dva, jeho milenci, pokračovat. Hyuk se odtrhne od jeho rtů a nechá se přitáhnout Haem do dalšího polibku. Siwon se opře o Hyukovo rameno a zavře oči. Jeho tělo je snad v ohni, či co. Spaluje jej a on nemůže nic dělat, doufá ve vysvobození. Nehty zaryje Hyukovi do zad a následně zasténá, jak jej Haeho ruka dovádí k vrcholu. Cítí, že dlouho nevydrží, všechna krev se mu nahrne do jeho chlouby. Celé jeho tělo se roztřese pod návaly příchozího orgasmu, jeho úplně prvního. Hae cítí, jak v Siwonově penisu zacuká, stačí několik tahů, a Siwon s hlasitým výkřikem dojde k vrcholu, přičemž se stáhne. Hyuk i Hae najednou nahlas zasténají, před očima se jim dělají mžiky, jak je Siwonova těsnost a samotné tření jejich naběhlých penisů, dovádí, stejně jako před chvíli Siwona, k vrcholu orgasmu. Jen několik přírazů a Donghae vyvrcholí do Siwona, přitom skousne Hyukovi ret. Hyuk bolestně zaskuhrá a poté táhle zasténá, když Hae vyklouzne Siwona a Hyuk tak má možnost rychleji, prudčeji a intenzivněji přirážet. Siwon skoro nevnímá, stále je mimo z orgasmu a nějak nemá sílu cokoliv namítat. Netuší, kdy se udělal i Hyuk, kdy z něj vystoupil a položil do postele. Nemá ani páru, co se dělo dál, protože po několika málo minutách usnul vysílením."Hae, nech jej spát," zašeptá mu Hyuk do ucha, když ho pozoruje, jak si hraje se Siwonem.

"Když on je tak sladce nevinný," namítne. Huyk si povzdychne, chytne jej za ruku a donutí jej se otočit. Štěstí, že ta postel je dost veliká, jinak by se tam nevešli.

"Je nevinnější ještě víc než předtím, ale bylo toho na něj moc. Nech ho a užívej si mě," usměje se na něj a vlepí mu pusu na čelo.

"Hyukie," zašeptá Hae.

"Hm?"

"Miluju tě…"

***Siwon pomalu otevře oči a následně zamrká.

"He?" vypadne z něj rozespale a Donghae, který jej už nejméně hodinu pozoroval, se usměje.

"Dobré dopoledne, Siwonnie," popřeje mu a natáhne k němu krk, aby mu následně mohl věnovat letmý polibek. Siwon na něj beze slova hledí a snaží si v hlavě urovnat myšlenky.

"M-y.. my jsme… eh," Siwon celý zrudne a schová si tvář do dlaní.

"Byl jsi úžasný," zašeptá Hyuk a zezadu jej obejme. Siwon ztuhne a nějak si pořád skládá skládanku, co vlastně všechno v noci zažil.

"Lituješ toho?" vyruší jej otázkou Hae a Siwon na něj pohlédne. Chvíli se mu dívá do očí a nakonec zakroutí hlavou. Líbilo se mu to, hodně. I když, nějak nepobírá, jak se do takové situace dostal. Možná, kdyby nespal a oni by se s ním chtěli milovat, nejspíš by nechtěl. Nebo spíše, bál by se. Popravdě v jejich společnosti mu je nejlépe, teda pokud nepočítá Leeteuk-hyunga. Je to asi pro to, že se o něj zajímají, jsou stále s ním a on si na ně zvykl. Má je rád, hodně rád.

"My taky ne, Siwonnie," řekne Hyuk a Hae přikývne.

"Odteď, budeš sténat jen nám…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 28. května 2016 v 15:13 | Reagovat

Tak to bylo naprosto skvělý...dokonalý...prostě úžasný ;-)
Strašně moc se těšim na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama