Miluj mě, v ten pravý čas 03

26. května 2016 v 10:51 | El Seihyoki |  Miluj mě, v ten pravý čas
Ehm... znáte mě, já za nic nemohu!Celým bytem se rozezní nepříjemný zvonek. Tmavovlásek se zavrtí a otevře svá očka. Koukne na hodiny. Kdo by jeho milence potřeboval tak brzy? Při pomyšlení, jak Yunha nazval, mírně zčervená. Ještě si na to nezvykl no. Je to jeho milenec… Tak zvláštně to zní, ale líbí se mu to.

"Uhn, nechoď!" zamumlá nespokojeně a obejme staršího kolem pasu. Jen představa, že by ztratil jediný zdroj příjmu tepla, se mu nezamlouvá. Další dlouhé zazvonění.

"Musím, možná je to něco důležitého…" zamručí Yunho. Taky se mu nechce opouštět postel, zvláště když v ní leží to dokonalé stvoření, přímo nadpozemská bytost.

"Chmm," vydá ze sebe Siwon a pustí jej. Yunho mu věnuje láskyplný pohled a ukradne si první ranní polibek.

"Hned jsem zpátky," řekne a zvedne se. Siwon se víc zachumlá do peřiny a zavře oči. Pořád má pocit, že by měl spát několik hodin. Ale, něco mu brání usnout. Takový nepříjemný pocit. Frustrovaně zavrčí a posadí se. Rozhlédne se po pokoji a jeho tváře naberou rudosti. To zase museli večer dělat věci, když kouká na ten stůl a na něm nic, všechny papíry na zemi. Hlavou mu proběhne vzpomínka jak jej Yunho…

"Neměl bych na tohle teďka myslet," zavrtí hlavou a zvedne se. Popadne ze země boxerky, rychle je na sebe navleče, ještě si přetáhne přes hlavu tričko, aby po celém bytě nechodil odhalený, a zamíří za Yunhem. Trochu jej zajímá, kdo je vyrušil ve spokojeném spánku a…

Ztuhne mu krev v žilách. Zastaví se v půli pohybu a jen zírá před sebe, před Yunha, na onoho nezvaného hosta. Nemůže dýchat, jeho plíce odmítají fungovat. Srdce tluče jak zběsilé, jako by zrovna Siwon jel v autě a vyhnul se jen tak tak ošklivému, snad smrtícímu, střetnutí s kamionem. Ne, tahle situace je ještě horší. V hlavě se mu míhají vzpomínky… Vzpomínky, které měli být uzamčeny za betonovou stěnou. Měl na to všechno zapomenout, nikdy si to nepřipomenout. A on si prostě jen tak přijde a všechno to úsilí přijde vniveč. Všechno to zklamání, bolest, slzy… Jako by to zažíval včera…

"Proč?" zašeptá skoro neslyšně.

"Proč?"Blonďatý muž na něj mrkne, Yunho se otočí a všimne si Siwona. Usměje se a vrátí se pohledem k onomu muži.

"Victore, to je…"

"Siwon, já vím… Znám jej z televize," přikývne a znovu na nejmladšího mrkne.

"Uhm, no. Jak jsem říkal, klidně někdy zajdi, ale dneska se to vážně nehodí…" omluvně se na něj podívá.

"V pohodě, tak já tu stejně nějakou dobu budu. Když tak se ti ozvu předem. Tak se měj," rozloučí se a otočí se k odchodu.

"Chmm Wonnie, proč si nezůstal v posteli? Chceš snídani?" obrátí se na něj Yunho, ale Siwon se stále dívá jen na to jedno místo.

"Wone? Děje se něco?" zeptá se se strachem v hlase Yunho a přejde k němu. Jen co se dotkne jeho tváře, Siwonovi se protočí panenky, kolena podlomí a on se sesune k zemi.

"Siwone!" vykřikne zděšeně a rychle si k němu přiklekne.

"No tak, Siwone! Probuď se?" vezme jej do náruče a přenese zpátky do postele. Vůbec nechápe, co se tady děje. Prostě z ničeho nic omdlí? Tohle není normální. Nechá Siwona v pokoji a vrátí se na chodbu, kde popadne klíče a zmizí z bytu. Vyběhne do dalšího patra a bez nějakého přemýšlení zazvoní na zvonek. Nic..

"Sakra!" zanadává Yunho a bouchne do dveří. Musí tu být, Siwon mu přeci říkal, že mají dnes volno.

"Kdo to zase otravuje?" uslyší za dveřmi Heechula.

"Yunho? Co tu děláš? A kde máš Siwona?" zašklebí se zrzek. Yunho nějak ignoruje fakt, že by vlastně neměl jeho kolega vědět, že s ním Siwon je. Teď je důležitější něco jiného.

"Je Siwon nemocný?" zeptá se bez pozdravu.

"Nemocný? Proč by měl být?" zamrká nechápavě Heechul a mírně svraští obočí. No, Yunho se netváří nějak nadšeně. Spíš nějak starostlivě. Pak mu to dojde.

"Je mu snad něco?" pozvedne tázavě obočí.

"Omdlel. Z ničeho nic. Prostě omdlel," vypadne ze světlovláska.

"Cože?! A to tu jen stojíš? Kde je?" vykřikne najednou. Jo, možná jej trochu otravoval, ale ví, že Siwon by jen tak z ničeho nic neomdlel. To se stalo jen několikrát… a vždycky v tom prsty měl ten…

"… prostě, mám zavolat záchranku?" koukne na něj Yunho. Měl by teď být silný, ale nějak si spíše přijde bezmocný.

"Ty vole, Yunho! Jasný, že ji zavolej! Jestli neomdlel slastí, tak to musí být sakra průšvih!" neodpustí si malou poznámku Heechul. To už ve dveřích stojí několik dalších členů Super Junior.

"A helejmese, Yunho!" zakření se Donghae, ale Heechul jej strčí loktem do břicha.

"Teď není čas na nějaké pošťuchování," žblebtne, chytne Yunha za zápěstí a zamíří s ním do jeho dormu.

"Oblékněte se, všichni!" zahuláká pak ještě. Když teďka není Leeteuk na pár dní v dormu, velí on.

"Tak otevři sakra ne? Ty si taky hlupák Yunho! Pochybuju, že je Changmin doma. To jsi tam nechal Siwona samotného?" seřve jej a mladší si připadá jako naprostý hlupák. Nad čím přemýšlel, když odcházel? Rychle odemkne, Heechul jej odstrčí a vběhne do bytu. Naštěstí už tam byl tolikrát, že jej zná snad už i nazpaměť. Zamíří rovnou do Yunhovo ložnice. Tiše zaúpí, když uvidí ležet Siwona na posteli. Kdyby neležel v takové prapodivné poloze, myslel by si, že spí… ale takhle.

"Sakra Siwone!" zanadává a přisedne si k němu. Zkontroluje životu důležité funkce jako je dýchání a tep, a pak jej zkusí proplesknout. Nic, žádná odezva.

"Už si zavolal tu záchranku?" houkne na Yunha, co stojí mezi dveřmi a ustaraně se dívá na Siwona.

"J-jo. Za chvíli jsou tu…" zamumlá.

"Co si s ním vyváděl?" zeptá se jej, už klidněji. Ví, že nemá cenu nějak zbytečně na mladšího řvát. To stejně nepomůže.

"Já? Já nic. Prostě stál, já se jej zeptal na něco a on… prostě omdlel," vypadne z něj frustrovaně. Posadí se vedle Heechula a chytne Siwona za ruku, "Máš ponětí, proč se to děje?"

"No, nevím. On už se jednou zhroutil, ale kvůli tomu mohl jeden Američan, a teď pochybuju, že je to samý případ. To by Siwon musel spatřit Viktora, ale ten tady urči-"

"Victor?!" vytřeští oči Yunho.

"Uh?" koukne na něj Heechul.

"Victor, korejec žijící v Americe? Bloďák?"

"Ty ho znáš?" zamrká starší a pak se podívá na Siwona. Jestli jej viděl… to, sakra!

"On, no… dneska se tu stavil. Mezi dveřmi jen…" zašeptá Yunho a má pocit, že asi nejspíš všechno podělal. Ne, nepodělal! On přeci nemohl vědět, že jej Siwon zná a že…

"Siwon, já vím…" Proč na něj tak mrkal? Jako by… Jako by…

"Co se mezi nimi stalo?" zeptá se opatrně.

"To nechtěj vědět, ale… jestli se Siwon probudí, bude tě potřebovat…" 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 26. května 2016 v 20:43 | Reagovat

Chudáček Yunnie...je z toho tak vyplesklý, až je z toho všeho zmatený tak, že nechá chudáka Siwona samotnýho v bytě, místo aby byl u něj a jen zvedl telefon O_O
Jsem zvědavá, co bude dál. Moc se těšim na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama