Miluj mě, v ten pravý čas 02

19. května 2016 v 8:10 | El Seihyoki |  Miluj mě, v ten pravý čas
Potřeba transfůze krve a kýbl...a ručník. *umřela* Tohle yaoi je děsně rajcovní :D To jsem psala před cca čtyřmi roky... sakra, to je tak dávno o.O Tomu ani nechci věřit.. he.

+18 | nc-17Yunho se mile, až děsivě, usměje a Siwon nasucho polkne. Eh, asi si měl ta slova promyslet. Připadá si jako kořist lovená šelmou. Zakroutí hlavou, asi mu dočista přeskočilo.

"To co chci já? Hm, hm… Siwonnie. Chci tebe, CELÉHO!" zavrní mu do ouška světlovlásek a lehce jej kousne. Siwon přivře oči a nechá se Yunhem zvednout a následně přirazit ke zdi. Bolestivě sykne, jak se udeří do hlavy. Bolest ale ihned ustoupí a nahradí ji slast, kterou způsobí Yunhovi rty na jeho krku. Ani si nepamatuje, kdy mu stihl rozepnout košili. Avšak dlouho nezůstává pozadu a sám se dobývá pod jeho tričko.

"Yu-nho," zasténá, když se dotkne jeho bradavky. Světlovlásek se ušklíbne a promne v prstech i tu druhou. Baví jej takhle zlobit, i když… tohle ještě nic není, pomyslí si. Než se však naděje, Siwon jej náhle chytne a vší silou, kterou v tom touhou roztřeseném těle najde, si s ním vymění místo. Yunho překvapeně zamrká a následně zasténá, když se k němu Siwon natiskne celým tělem a rty plení ta jeho.

"Nemysli-si, že-budu-ten-dole!" řekne mu mezi polibky. Chytne lem jeho trička a rychle jej přetáhne přes hlavu. Yunho po chvíli, když mu dojdou Siwonova slova, vytřeští oči. No to snad…? Ne, dobře. Hlavně klid, Yunho. Nijak vyšiluj a přistup k jeho hře… nebo spíše k své, pomyslí si světlovlásek. Nic neřekne a Siwon to vezme jako svolení? Rukama bloudí po jeho odhalené hrudi, schválně se vyhýbá těm dvěma místům, která si žádají více pozornosti, teda pokud nepočítá to jisté - co se vyskytuje níž. Pomalu sjede dlaněmi až ke kalhotám, a ihned začne rozepínat pásek. Nesnáší pásky, kdo se s nimi má zabývat? Nanejvýš jej zdržují. Yunho jej po očku sleduje a musí se tiše zasmát. Ten zamračený výraz jej naprosto baví. Ladně sjede svojí rukou po té jeho a zastaví jej. Mírně ho od sebe odstrčí, a pomalými svůdnými pohyby se přesune do ložnice, kam jej Siwon ihned následuje.

"Pořád moc oblečení," zamumlá nesouhlasně Siwon a opět si jej přitiskne k sobě. Hladí jej po zádech, jazykem zkoumá každičkou část Yunhových úst, přičemž nijak nesleduje to, co dělá samotný světlovlásek. Kdyby jen tušil, co má starší za lubem. Kdyby jen… Celým jeho tělem prochází vlna vzrušení, zintenzivní se, když Yunho přesune svoje ruce, které měl celou dobu podél těla, k jeho bokům a zaryje do nich nehty. Dlouho jej tam nenechá a hodlá mladšího zbavit kalhot, nebo… možná bude lepší nejprve vytáhnout ten pásek, který Siwon tak usilovně rozepínal.

"Uhnn, Siwonnie," zasténá a mírně se prohne v zádech, když mladší bez jakéhokoliv upozornění, vklouzne rukou pod jeho oblečení a uchopí do dlaně jeho, už tak vzrušenou chloubu.

"Chm, chm? Copak?" usměje se na něj, avšak úsměv na jeho rtech zmrzne, když si všimne té zákeřnosti v Yunhových očích. He, sakra?!

"Mýlíš se, Siwonnie…" zašeptá starší a pohladí mírně vykolejeného Siwona po tváři. Dlaní se pomalu přesune k jeho bradě, přitáhne si jej do polibku, a stejně jako předtím Siwon, si s ním vymění místo, s tím rozdílem, že nečeká ani vteřinu, popadne jeho ruce a svěže mu je nad hlavou. Musí se ušklíbnout, lepší místo si vybrat nemohl. Koukne nad Wona, a ruce mu zahákne za mírný výklenek. Ten, kdo navrhoval tyhle skříně, musel být génius.

"Yu-Yunho! Co to děláš?" vykřikne zděšeně Siwon a trhne rukama. Marně. On zas není Yunho takový slaboch… a ve svazování lidí má celkem praxi, když si vzpomene, jak Changmina už několikrát musel svázat k židli, aby mu pořád neužíral jídlo. Ne, že by byl Yunho lakomý, ale on nemůže za to, že mu kradl ingredience a pak nemohl ten kus žvance dodělat! Ehe, dodělat… udělat. Asi by se měl myšlenkami vrátit k Siwonniemu.

"Co by? Vracím si svoji roli," ušklíbne se, chytne Siwona za stehna a nadzvedne jej, přičemž se k němu natiskne. Siwonovi po zádech přeběhne husí kůže, s vytřeštěnýma očima sleduje Yunhovu tvář, jeho rty a… náhle hlasitě zasténá, když Yunho přisaje rty k jeho bradavkám, dlaněmi stiskává jeho zadek. Bože, jeho mozek nejspíš brzy vypoví službu.

"Yu-yunho, ro-rozvaž m-ahnn…" Siwon zakloní hlavu a slastně přivře oči. Co to s ním ten zatracený Yunho provádí? Když odcházel z dormu, neměl ani pomyšlení že by… Sakra?! Siwon vytřeští oči ještě víc. Co to dělá? Tohle přeci nemůžu… to, to… Tohle je hřích! Ne, tedy, že by to koketování s kolegy na podiu nebyl hřích, ale tohle! Tohle je! Jeho tělo si ale myslí naprostý opak. Slast, vzrušení… touha. Všechno je silnější než mysl, která je čím dál tím víc otupělejší. Ty rty, dlaně… dohánějí ho k šílenství. K čertu s tím, že má být ten na hoře! Je to jedno! Slast je pořád stejná.

"Nechce se mi, rozvážu tě… ale až po tom, co… no, to sám pocítíš," zašeptá mu Yunho do rtů a pak jej vášnivě, přímo dravě, políbí. Siwon se ani nezmůže na protest, jeho tělo, teď už i mysl to nechce. Musí si sám sobě dokázat, že… že není co, vlastně? Co vlastně ostatním vadí? Dělá snad něco špatně? Donedávna bylo všechno v pohodě, ale teď…

"Hm, Wonnie, děje se něco?" zeptá se Yunho, když pocítí náhlou změnu.

"N-ne," zakroutí hlavou Siwon a znovu se pokusí uvolnit ruce. Tahle poloha mu nevyhovuje… pokud chce být světlovlásek dominantní, tak ať je… ale ne takhle, takhle ne. Yunho má však úplně opačné myšlení. Takhle poloha jej vzrušuje na maximum. Jen představa, že do něj přiráží, a Siwon vzdychá jeho jméno. Bože! Musí na chvíli zavřít oči. Když je opět otevře, Siwon polkne. Zase ten pohled! Jako šelma na kořist! Než se Siwon naděje, je Yunho z jeho dohledu pryč.

"Eh?""Sakra?! Kde je? Kam se ten šmejd schoval?" nadává tiše Yunho a prohrabává kapsy svojí bundy. Koho jiného by napadlo si trkat lubrikant tam?! Jen jeho. Sakra. Co když se už Siwon dostat z toho pásku a teď, bůhví co dělá?! Zatmí se mu před očima, když si představí, jak… jak se Siwon sám uspokojuje. Sakra!

"Ha! Konečně!" zamumlá pro sebe vítězně a rychle se přemístí zpátky do jeho ložnice, přičemž se cestou stihne zbavit zbytku oblečení. Když se vrátí, všimne si, že Siwon na sobě kalhoty taky nemá. Huh? Jak si byl schopný ty kalhoty sundat, když?! Rychle zvedne zrak k jeho rukám, ale ty má stále svázané. Eh? To už si ani není schopný zapamatovat, že jej vlastně už ehm, svlékl?! Yunho zakroutí hlavou a pomalu se přikrade k mladšímu. Pro jeho potěšení má zavřené oči, takže si ho nejspíš nevšiml. Lepší příležitost mít nebude… Klekne si před Siwona, mlsně si olízne rty a pak vezme celou jeho chloubu do úst.

"BOŽE!" vykřikne překvapeně Siwon a trhne sebou. Yunho ho ale, ke vší Siwonově smůle, chytne za boky a přirazí ke zdi.

"Hnnn, Yunho," zamručí nespokojeně černovlásek, a oslovený se snad po sté ušklíbne.

"Chvilinku strpení, Siwonnie…" řekne, ale sám má co dělat, aby si jej ihned nevzal. Ještě několik, pro Siwona, dlouhých vteřin si hraje s jeho chloubou. Lehce stahuje předkožku, jazykem krouží okolo jeho žaludu, než jej zas vezme do úst. Jednou rukou odšroubuje zátku lahvičky a do ruky si nalije nemalé množství lubrikantu. Nebude šetřit… Tiše zasténá, když se sám dotkne svojí chlouby a několikrát ji promne, aby se zbavil oné, pomocné, vodičky. Zvedne se, znovu chytne Siwona za stehna a vyzvedne jej, vmísí se víc mezi jeho nohy. Siwon jen s vykulenýma očima sleduje Yunha jak… Zavře oči a bolestný výkřik utlumí Yunho rychlým polibkem. Ví, že to Siwona musí bolet, jenže… On už to prostě nemohl vydržet a nějaké zdržování přípravou… na to vážně nervy nemá. No jen počkej Wonnie, ono to přejde.

"Šššš, uvolni se," zamumlá mu do rtů, nehne se ani o milimetr, rukou sjede po jeho hrudi až k jejich rozkroku a jemně, skoro nepatrně, se dotkne Siwonova vzrušení. Ten v tu chvíli zakloní hlavu, táhle zasténá a pohne se pánví proti té Yunhově.

"SIWONE!"

***

Dívá se na svůj odraz v zrcadle. Jeho tvář je bledá, kruhy pod očima, všude po těle malé flíčky. Roztřese se. Co to udělal? Neměl vůbec Yunhovo nabídku přijmout. Vůbec neměl překročit práh jejich dormu. Co teď má dělat? Jak se má chovat? Měl by odejít, dřív než se Yunho probudí. Nechce, aby jej… vyhodil. Raději odejde sám. Už tak neví, jak bude vysvětlovat Leeteukovi, kde celou noc byl a proč mu nezvedal telefon. Ne, počkat! Leeteuk přeci měl a jistě stále má starosti úplně s někým jiným… Povzdychne si. To zas dopadl. Cítí se jako nějaký kus hadru. Odpad. Děvka… Jo, nejspíš asi nic jiného není.

"Chmm, už jsi vzhůru?" ozve se za jeho zády rozespalý hlas světlovláska. Siwonovi se rozbuší srdce. Měl odejít hned, co se vzbudil… a ne tady sedět a koukat na sebe.

"Děje se snad něco?" zeptá se ustaraně Yunho a pomalu se zvedne. Siwon mu ale neodpoví a sklopí zrak, aby mu Yunho přes zrcadlo neviděl do obličeje a nevšiml si tak slz, které se mu při tom všem přemýšlení, nahrnuly do očí.

"Siwonnie," zašeptá Yunho, a obejme jej zezadu kolem pasu, "Copak tě trápí, hm?" Siwon jej chytne za ruce a odtáhne se.

"Půjdu," řekne jen a zvedne se. Yunho si stihne všimnout, že už má na sobě kalhoty. Sleduje jej, jak na sebe rychle navléká košili, a míří ke vchodovým dveřím. Zamrká.

"To jen tak odejdeš?!" zařve na něj a prudce se zvedne, popadne župan, do kterého se ihned oblékne a pospíchá za mladším. Siwon se na něj podívá se slzami v očích.

"P-promiň!" pípne a Yunho se zarazí. Šálí jej zrak, nebo se teď Siwon chová jako… jako, sakra jak to ty fanynky nazývají? UKE?!

"Za co se omlouváš, Wone? A pojď sem! Ani jsem ti nedal pusu na rozloučenou…" usměje se na něj Yunho, chytne jej za ruku a přitáhne si ho k sobě, aby jej mohl letmo políbit.

"A-a-ale já myslel, že… že," zalyká se vzlyky. On, on jej…

"Co sis myslel? Že to je jen na jednu noc? Zbláznil ses? Nikdy se tě nevzdám!" zakroutí Yunho hlavou nad Siwonovo uvažováním a pevněji jej obejme.

"Jsi můj Siwonnie. Nepamatuješ se snad na to, co jsem ti v noci řekl?" zašeptá mu do ucha a Siwon mírně zakroutí hlavou. Lže, pamatuje si to - do detailů, ale… potřebuje to slyšet znova.

"Miluju tě, Siwonnie… už dlouho."***"Hmmm, hmmm, hmmm…" Siwon si brouká melodii a přitom si připravuje snídani. Po dlouhé době se cítí šťastný, nijak neutlačovaný… prostě svobodný. Užívá si ty nechápavé pohledy jeho kolegů, tedy hlavně těch Donghaeových. Možná jim začíná lézt krkem, ale... to je mu upřímně jedno. Jestli jim něco vadí, ať si to vyřeší sami. Jeho problém to není.

"Hhmmm, hmmm… Wookie, dáš si kafe?" usměje se na chlapce, který vejde do kuchyně a zívne.

"Jo, jasně…" přikývne a posadí se ke stolu. Ryeowookovi, snad jako jedinému, to Siwonova náhlá změna chování nepřijde nijak zvláštní a vyhovuje mu. Možná to bude tím, že ví, proč se Siwon tak chová. Ne, že by mu Siwon něco řekl, ale on má chytrou hlavičku a došlo mu to celkem rychle. Zvláště, když se Siwon uculí, anebo zrudne, když si přečte nějakou sms. Jo, Siwon někoho má!

"Děkuju," zamumlá a přičichne si k té dokonalé tekutině, která vloudí do těla trochu života.

"Nemáš vůůůbec za co… Hmmm, hmmm.. hmmm…" zpívá si dál melodii Siwon, přičemž nedává pozor a zakopne o židli. Rozplácne se na zemi místo toho, aby třeba nadával, se rozesměje.

"Twe, on si snad něčeho šlehnul?" zaprská frustrovaně Donghae a obejde Siwona, a nalije si do hrnečku kafe.

"Snad ti to nevadí?" přestane se smát Siwon a ušklíbne se na něj. Rychle se zvedne ze země, trochu se upraví, a když mu zazvoní telefon, zatetelí se štěstím a zmizí oběma z dohledu.

"Myslím si, že někoho má…" řekne jen tak Ryeowook a Hae vytřeští oči.

"On? Koho by asi tak měl?"Siwon se rychle převlékne do něčeho, slušivějšího. V koupelně si ještě poupraví vlasy, i když ví, že… to stejně nemá cenu. Při myšlence, že se na něj Yunho vrhne už ve chvíli, kdy projde přes práh, mírně zčervená. Oklepe se. Na to by teďka myslet neměl! Teda, jo… mohl by… ale! Sakra! Musí se učesat!

"Ty někam jdeš?" ozve se za ním Leeteuk, div Siwona neopustí jeho duše. Takové šoky mu dělat!

"Hm, proč tě to zajímá? Mám volno," zamumlá trochu nepřátelštěji Siwon. Proč se o něj najednou všichni takhle zajímají? To si snad myslí, že něco bere? Že má věčně dobrou náladu?

"No, mám jisté obavy…" začne leader a Siwon protočí panenky.

"Na to nemám čas, už teď jdu pozdě. Dneska nepřijdu, tak mě nečekejte!" vybaví se a zmizí na chodbě. Po chvilce už Leeteuk slyší pouze bouchnutí dveří a pak ticho. Tedy, po pár vteřinách, jej málem vyděsí k smrti Donghae.

"ON CHODÍ S YUNHEM?!"Trochu se ještě poupraví, nahodí svůdný pohled a zazvoní… Za okamžik už je vtažen do bytu, následně přirazen ke zdi, přičemž se svlíkáním taky nemarní čas…

Siwonnie

Changmin odjel…

Čekám tě!

Yunho

P. S.: Dneska pro tebe mám něco speciálního!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 19. května 2016 v 19:13 | Reagovat

Dokonalost...tenhle díl byl naprosto úžasný.
Miluju Yunha se Siwonem. A strašně moc se těšim na další díl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama