Miluj mě, v ten pravý čas 01

12. května 2016 v 9:13 | El Seihyoki |  Miluj mě, v ten pravý čas
Siwona každý komanduje za to, že se jim plete do "páru"... Takže chudák Won zůstává na ocet... nebo možná ne? :3 :D


Název: Miluj mě, v ten pravý čas
Délka/počet kapitol: cyklus | 5/???
Fandom: Super Junior, DBSK
Couple: Yunho/Siwon | YunWon
Tagy: real, slash, drama, romance, ukeWon, +18
Upozornění: yaoi (shounen ai) - homosexuální tématika | charakter postav je smyšlený


Frustrovaně bouchne dveřmi a bez toho, aby se rozhlédl, se rozejde směrem k výtahu. Nevšimne si tak další příchozí osoby, která jeho blízkost též nepostřehne.

"Sakra! Dávej pozor!" zahuláká světlovlásek a začne sbírat nákup, který mu při střetu s druhou osobou vypadl z rukou. Když se napřímí, všimne si, že onen člověk leží na zemi a nezvedá se.

"Je vám něco?" zeptá se, přičemž se jej opatrně dotkne.

"Nic mi není, Yunho…" zamumlá černovlásek a pomalu se vyhrabe na nohy, snažíc se přitom, aby mu jeho kamarád neviděl do obličeje. Fakt, nemusí si ještě on myslet, že je nějaké ubulené dítě.

"Eh? Siwone? A já si říkal, že to číro znám!" zasměje se Yunho a poplácá jej po zádech. Siwon si rychle hřbetem ruky setře slzy, co se mu při "zbabělém úprku" z dormu nahrnuly do očí a pak se otočí na svého kolegu.

"No jo, mě pozná každý," pokusí se o úsměv, nejspíš mu ale neprojde, protože se Yunho zamračí.

"Ale teď doopravdy, stalo se ti něco?" rychle odloží nákup na schody a pořádně si mladšího prohlédne.

"Jsem v pohodě, jen… problémy ve skupině," pokrčí rameny a otočí se k odchodu, "Promiň, že jsem do tebe vrazil…"

"Počkej!" chytne jej za ruku a donutí jej zastavit se, "Pojď k nám…"

"Nechci nějak otravovat," povzdychne si Siwon, ale nijak nezapírá fakt, že k němu půjde rád.

"Wone, ty nikdy neotravuješ," usměje se na něj mile Yunho a opět si do ruky vezme tašku s nákupem.

"No, někteří jsou jiného názoru…"***


"Co tahle EunSiHae? Co takhle SiHanChul? Nebo KangSiTeuk? Twe, Siwone?! Kdy nám dáš konečně pokoj a nebudeš otravovat? Kazíš všechny scénky pro fanynky…" oboří se na Siwona hnědovlásek.

"Jak kazím? Vždyť fanynky ječí ještě víc," nenechá se nějak shodit Siwon a ještě víc se uvelebí na gauči, na kterém je, neví proč, sám. Všichni sedí okolo, jeden v náruči toho druhého. Jo, on zapomněl, že nikoho nemá. Že všechny otravuje, že… by bylo lepší odejít. Jo, už kolikrát o tom přemýšlel, ale na druhou stranu - i když jej kluci takhle "trápí", má je rád. A nemohl by je opustit, protože… sice si kluci myslí své - to on taky. A bez něj, by to bylo - stejně jako bez Kibuma. Jo, ten odešel z podobného důvodu, z kterého chce odejít i on. To je klukům jedno? Povzdechne si, potřebuje pauzu. Dlouhou pauzu. Někam odjet, třeba k moři… Třeba se to tím nějak vyrovná.

"Kvůli tobě se Kyu a Min pohádali,"vypadne z Donghaeho. Siwon setne ruce v pěst. Tohle snad nemyslí vážně?

"Kvůli mně?!" vyjede Siwon, až sebou Leeteuk v Kanginově náručí nepatrně trhne.

"Jo, kdyby ses nesral do každého vztahu ve skupině, byl by klid," zvýší hlas Donghae. Hyuk jej obejme kolem pasu a vlepí mu polibek do vlásků.

"Uklidni se, vždyť se tolik neděje…" snaží se jej uklidnit. Jo, vadí mu Siwonovo chování, ale rozhodně s ním chce být stále za dobře. Jako, on do skupiny patří a že nemá nikoho do páru… za to vlastně nemůže.

"MÁŠ TO MÍT HAE! NE, VLASTNĚ VŠICHNI - KONČÍM!" zařve najednou Siwon a prudce se postaví. Všichni na něj vytřeští oči.

"Neblázni Siwone," chytne jej za ruku Leeteuk, který se stejně jako Siwon hned zvedne. Tady už "sranda" končí. Trochu domluvit, ale aby se to takhle zvrtlo. Sice je Siwon možná jen naštvaný a řekl to jen, no prostě… prostě to řekl.

"Neblázním Leeteuku! Myslíš si to samé, vím to - vidím ti to na očích," řekne Siwon a vytrhne se mu ze sevření. Tady teď vážně nemůže být. Potřebuje být sám. Ne, netouží být sám, ale s nimi tady rozhodně zůstat nemíní. Vrhne po všech zklamaný pohled a rychle vypadne z obýváku. Štěstí, že zůstal v kalhotách a košili, stačí se obout, popadnout bundu, kde jistě má i telefon, peněženku a klíče a vypadnout z dormu dřív, než se na něj všichni vrhnou a zavřou jej v pokoji. Možná to zní šíleně, ale ano… toho jsou oni schopní. Tse, jeho kolegové.***


Yunho se neubrání spokojenému úšklebku. Takhle mít Siwona u sebe a Changmina někde u rodičů. Jo, to mu naprosto vyhovuje. Siwon mu řekl snad všechno. Zamračí se. Nechápe kluky, vždyť Siwon je dokonalý a ničím nekazí jejich takzvané "páry". Jen je ještě víc okoření. Otočí se k Siwonovi a podá mu skleničku vody. Ten ji s poděkováním přijme.

"Takže, takhle to je. No, nemyslím si, že odchod ti nějak pomůže, Siwone," řekne Yunho a posadí se do křesla naproti němu.

"Já taky odejít nechci, to… prostě to ze mě vypadlo," povzdychne si Siwon a rukou si pročísne vlasy. Bože, takový pohyb! Pomyslí si Yunho a nepatrně se zavrtí. To co s tím Siwon provádí. Sakra! Sakra! Sakra!

"Měl bych se vrátit," řekne a zvedne se, ale Yunho se prudce postaví a strčí Siwona do hrudě, tak že na pohovku zavítá znovu.

"Yunho?!" vyjekne Siwon a nechápavě se podívá po starším muži.

"Nikam nespěchej, oni tě stejně nehledají…vsaď se," ušklíbne se. Než se Siwon naděje, Yunho na něm obkročmo sedí a drtí jeho rty ve vášnivém polibku. Mladší vytřeští oči. Co to?

"Yun-hm-ho," zamumlá a zapře se dlaněmi o jeho hrudník.

"Podvol se Siwone. Přijmi to, co nabízím…" řekne, když se na nepatrnou chvíli odlepí od těch dvou hříšných rtů. Jak někdo může něco takového, přímo božského, odmítnout?

"Ale to… Yun-ho. To nejde," zašeptá roztřeseně Siwon a dál se snaží odstrčit světlovláska od sebe. Ale nějak do toho nedává všechnu sílu, jeho tělo nějak nechce přestat.

"Ale jde. Oni tě odmítli a já tě přijal, v ten pravý čas…" řekne Yunho a další námitky umlčí dalším polibkem. Siwon po chvíli zavře oči, ruce obtočí kolem jeho krku a pootevře víc ústa, tak aby měl Yunho lepší přístup. Sám se snaží nějak zapojit.

"Siwonnie," zašeptá toužebně do jeho ouška a oslovený sebou několikrát trhne, jak celým jeho tělem projde nepopsatelný pocit.

"A-ano?" zakoktá Siwon a do jeho tváří se nahrne krev, což snad ani není možné, už jen při polibku zrudl na nejvyšší stupeň.

"Tak moc se chci s tebou pomilovat. Hned teď a tady…" prozradí mu a Siwon slastně přivře oči, když se Yunho přisaje k jeho odhalenému krku.

"A-ale…" snaží se to všechno vzrušení a touhu, která se rozlévá po celém jeho tělu zastavit. Yunho jej ale nenechá. Nemá v plánu nechat Siwona odejít. Teď už ne.

"Hm? Sám to chceš. Potřebuješ to, no? Hm, řekni Wonnie… Copak by sis přál?" usměje se na něj téměř andělsky Yunho a Siwonovi se div nezastaví srdce.

"To samé, co ty…"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 12. května 2016 v 20:14 | Reagovat

Miluju tuhle povídku a miluju Yunha.
Těšim se na další díl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama