Seducing my Hannie Seonsangnim | 2/2

12. dubna 2016 v 10:00 | Anonmyous |  Super Junior
Myslím, že nemá smysl se k tomuto vyjadřovat :D Takže si to užijte a prosím, raději si sežeňte transfuzi krve... protože jinak dopadnete jako já :D
"Tak mi ukaž, co ses zatím naučil, Shi Yuan. Uvidíme, jestli budu tolerovat nějaké chyby," dobíral si ho Hankyung. Siwon zamrkal a byl více než připravený ukázat muži nad sebou, čeho je schopný. Hladově si olízl rty, otevřel pusu a nechal do ní vklouznout Hannieho erekci. Protože ho starší nechtěl udusit, nechal ho pohltit jen půlku ze své délky a vzrušeně sledoval každý Siwonův pohyb. Siwon napodobil pohyby, co na něm jen chvíli předtím praktikoval Hankyung. Sál ho a olizoval, přesně jako to dělal starší jemu. Jeho úsilí ale unikalo Hankyungově pozornosti, protože ten měl právě hlavu zakloněnou a jeho oči byly zamlžené chtíčem. Už to byla nějaká doba, co mu někdo dělal něco takového a musel uznat, že se Siwon učí vážně rychle. Jeho tělo se utápělo v tak dlouho odepírané slasti a ruce si podvědomě našly cestu ke své vlastní hrudi.

"Ahhh...ještě...ah...zlato, učíš se rychle...ahhh...jsi úžasný, Wonnie..." sténal Hankyung bezmocně. Siwon Hankyunga pozoroval a jen něco zamumlal v odpověď. Pohled, co se mu naskýtal, byl k nezaplacení, Hankyung navíc hlasitě zasténal v odpověď na nečekanou vibraci. Mladší mezitím sám hladil svou tvrdou délku, pomalu, ale hrubě. Hankyungova erekce v puse mu do těla vysílala vlny slasti, které nikdy nezažil. Ale oba věděli, že zdaleka nezůstanou jen u tohohle. A Hankyung se rozhodl posunout se zase o kus dál. Odtáhl se, aby vyklouzl z horkého tepla Siwonových úst, čímž si z mladíkovy strany vysloužil jedno nesouhlasné zaskučení. Okamžitě se k němu sklonil a věnoval mu krátký, vlhký polibek na našpulené rty.

"Byl jsi skvělý, Siwonnie, ale je na čase si užít trochu opravdové zábavy." Slezl ze stolu a v duchu přemítal, jak chlapce připravit, aby mu neublížil. A něco jako lubrikant s sebou vážně neměl... Co by měl dělat? Siwon si náhle odkašlal, aby upoutal jeho pozornost. Hankyung k němu opět obrátil pohled, jen aby viděl, že Siwon z kapsy svých kalhot vytahuje drobnou lahvičku.

"Říkal jsem si, že by se to mohlo hodit."

"Hehe, džentlmen a ještě k tomu dobře připravený." Jedním krokem byl zpět u Siwona a objal ho kolem pasu, zatímco se Siwonovy hbité ruce obmotaly kolem jeho krku.

"Ale mám jednu podmínku. Od teď už navždy, pokaždé když spolu budeme spát, musíš použít celou lahvičku a nevyplýtvat ani kapku. Bez ohledu na to, jak velkou ti dám, musíš ji použít celou," zarecitoval Siwon. Hankyung se prostě muset zasmát jeho roztomilosti.

"Ohh a taky velmi tvrdohlavý, jak vidím. O důvod víc tě milovat." Sklouzl nosem po jeho tváři a vychutnával si jedinečnou vůni Siwonovy kůže. Voněl tak dokonale, až mu zamlžoval zdravý rozum a v tuhle chvíli by Siwonovi kývl na všechno.

"A jsi si jistý, že jsi na tohle připravený? Protože, abych byl upřímný... nebývám zrovna nejjemnější, když přijde na sex. Donutím tě křičet, dokud nebudeš žebrat o víc a věř mi, že ode mě nemůžeš čekat žádné slitování," olízl si Hankyung rty a líbnul Siwona na špičku nosu. Siwon se tiše zachichotal a ten jeden motýlí polibek mu okamžitě vrátil, tentokrát ale na rty.

"Jsem si víc než jistý. Tak strašně moc tě chci, Hannie. Nemine noc, aniž bych nemyslel na to, jak moc tě chci. Pomiluj mě, bejby. Nech mě se aspoň na chvíli cítit výjimečně a milovaně."

"Ty jsi výjimečný, můj malý Wonnie. Jsi sladký, dokonalý a takový džentlmen. Zajal jsi mé srdce ve chvíli, kdy jsem tě poprvé spatřil. Pomiluju tě tak, jak si přeješ a celou noc nebudu dělat nic jiného, pokud to budeš chtít," zašeptal Hankyung a zahrnoval Siwonův krk něžnými polibky. Dech mladšího se při každém polibku zadrhnul, pevněji sevřel Hankyunga v náruči. Ten ho přestal škádlit a otočil Siwona tak, aby na stole stál na všech čtyřech, zády k němu. Naskytl se mu zatraceně vzrušující pohled - očima sklouzl od zvrásněné kůže varlat až k tmavému narůžovělému otvůrku, který ve velmi blízké budoucnosti plánoval prozkoumat.

Jemně stiskl jeho půlky v dlaní a roztáhl je od sebe, čímž se mu Siwonova dírka ukázala v celé své kráse. Siwon v reakci na to měkce zasténal, ale nemohl se ubránit instinktivnímu strachu a nervozitě, přeci jen to pro něj bylo něco naprosto nového.

"Neboj se, Wonnie. Víš, že bych ti neuměl ublížit. Důvěřuj mi, ano, zlato?" ujišťoval ho Hankyung a čekal, dokud Siwon sebevědomě nepřikývne.

Hankyung vzal do ruky lubrikant a vymáčkl si malé množství na prsty, dost na to, aby jím mohl potřít chvějící se vstup, než do něj jedním prstem vnikl. Siwon zalapal po dechu v reakci na náhlý průnik a jeho svaly se reflexivně stáhly. Hankyung mu šeptal uklidňující slůvka, dokud se mladší zase neuvolnil. Pak se v něm začal velmi pomalu pohybovat. Siwon byl zatraceně úzký. Což ovšem taky znamenalo, že ho bude muset pořádně připravit, než do něj vnikne. Postupně přidal druhý prst a po chvíli další, dokud se v Siwonovi nepohyboval čtyřmi prsty. Zrychloval tempo, ale zůstával něžný, aby si Siwon mohl každý jeho pohyb plně užít.

Siwon se změnil na hromádku sténajícího vzrušení ve chvíli, kdy do něj pronikl druhý prst. Nejdřív to byl opravdu divný pocit, ale po chvíli si zvykl. Ten pocit, když do něj klouzaly Hankyungovy prsty byl nepředstavitelně skvělý, i když to začalo při třetím prstu trochu bolet. Nutilo ho to uvolnit se a otevřít ještě trochu víc, takže to opět chvíli trvalo, než se bolest změnila ve slast a on začal zase prosit o víc. Čtvrtý prst ho už naprosto zbavil svobodné vůle a on sám pohyboval boky, aby mohl přirážet na Hankyungovy prsty.

"Ahhhh...víc, gege, hlouběji...ahhh..." sténal Siwon spokojeně.

Hankyung si byl jistý, že teď už je chlapec připravený dostatečně, takže aniž by z něj vytáhl prsty, hmátl znovu po lubrikantu a vylil si trochu na svůj pulzující penis a rozetřel ho po celé své délce. Pomalu ze Siwona vytáhl prsty, čímž si vysloužil nesouhlasné zamručení. Hankyung ho ale obrátil na záda a roztáhl mu nohy.

"Připravený?" ujistil se znovu Hankyung.

Siwon přikývl. Hankyung se pohnul a přitlačil svou erekci na Siwonův úzký vstup. Zalapal po dechu a zasténal, když ho obklopilo těsné horko. I když v něm byl před chvílí čtyřmi prsty, stejně byl nepředstavitelně úzký. Tohle celé se vyvíjelo zatraceně dobře a už teď mu bylo jasné, že nezůstanou jen u nevinné něhy.

Siwon naopak bojoval s bolestným skučením, nebylo to nic příjemného. Taky ono být vyplněn tak velkým penisem nebyla žádná sranda, ale snažil se to překousnost, už jen kvůli vidině slasti, ve kterou by se to mohlo v blízké době změnit. Aspoň tak soudil podle herců, co viděl - všem se dole vždycky tak líbilo. Pevně stiskl desku stolu, zatnul zuby a čekal, než do něj starší vnikne celou délkou. Hankyung ustal v pohybu, celou svou erekcí v těle mladšího. Násilím se nutil zůstat v klidu, dokud Siwon nebude připravený.

Po chvíli se Siwon lehce prohnul v zádech. "Han-nie... prosím, pohni se..."

Hankyung přikývl a pomalu z něj vyklouzával, dokud v něm nezůstala jen špička a pak přirazil zpět. Siwon hlasitě zaúpěl, v prstech drtil stůl, ale držel. Ta bolest tam stále byla. Ale pomalu se měnila v něco, co mohl nazvat jen nekonečnou slastí. Tenhle dokonalý pocit byl to, po čem vždy jen toužil. Siwonovy prsty se teď zdály naprosto nepodstatné v porovnání s tím, co se dělo teď, kdy do něj Hankyung přirážel celou svou obrovskou délkou a nutil ho postupně čím dál hlasitěji sténat a doslova křičet o víc.

Hankyungovým tělem procházely vlny slasti a to ho nutilo ještě své přírazy zrychlit. Ještě snad nezažil takhle úžasný pocit - taky ještě nikdy neměl nikoho takhle úzkého. Chtěl toho kluka ošukat do bezvědomí. Siwon byl rozhodně jediný svého druhu a Hankyung si byl jistý, že by teď tomu chlapci dal vše, o co by si řekl.

"AHHH! AH! AH! AH! AH! HANNIE! GEGE! GEGE! TAK VELKÝ... RYCHLEJI! OŠUKEJ MĚ...uhhh...chci víc...uh...jsi úžasný..." sténal Siwon, mysl zahalenou závojem slasti.

"Bejby! Uh...jsi tak úzký...opravdu...uh...tak úzký...dokonalý...nejde přestat...nemůžu přestat...vezmu si tě tak, jako ještě nikdo...ošukám tě, tvrdě a hluboce... To chceš, že?"

Siwon zuřivě přikyvoval. "Ano! Ano! Chci to, prosím, gege, ošukej mě, tvrdě a rychle. Prosím...gege...uh...uhh!"

Hankyung sledoval, jak jeho penis mizí v Siwonovi a jen ten pohled ho burcoval ještě víc. Společně sténali a křičeli slastí, dokud se Hankyung nerozhodl, že je čas na menší změnu. Vyklouzl ze Siwona, vytáhl ho na nohy, otočil k sobě zády a donutil se opřít o stůl. Sám si pak našel cestu zpět do jeho úzkého těla a opět do něj začal rychle a tvrdě přirážet. Siwon cítil, jak do něj teď Hankyung proniká hlouběji a sám prosil o to, aby ještě zrychlil. Hankyung měl ovšem lepší nápad. Místo aby dál přirážel, ze Siwona kompletně vyklouzl, jen aby do něj mohl opět tvrdě přirazit a tak stále dokola.

Siwon vykřikl, když do něj starší pronikl ještě hlouběji. Sám proti němu začal přirážet.

"AH! AH! AH! HAN-NIE! AH! AH! GE! GE! AH! AH! GE! GE!"

Hankyung do něj nepřestával přirážet a pomalu cítil, jak to na něj přichází.

"Ahhh...ah... Wonnie...Wonnie...lásko...já už...já už budu...uhhh...UHHHH!" vykřikl Hankyung a explodoval uvnitř mladšího a v několika výstřicích se udělal hluboko v tom horkém těle.

Siwon hlasitě zasténal, když jeho tělem projel hluboký záchvěv a usmál se nad tím příjemným pocitem. Ale teď byla řada na něj, Hankyung sevřel v dlani jeho tvrdou délku a začal ho náruživě honit, aniž by z něj vyklouzl. Siwon křečovitě zatnul prsty do stolu.

"Udělám tě, jako nikdo jiný, hezky tvrdě, zlato. Bude se ti to líbit. Hodně," šeptal do Siwonova ucha.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama