Zkouška citů | 01

26. března 2016 v 11:48 | El Seihyoki |  Zkouška citů
Haah... tak jsem nevydržela ani den a musím sem dát tu zmiňovanou (ne)novou povídku :D Má už šestnáct dílů a dalších x ještšě snad bude mít... a právě proto se musím motivovat a vkládat sem díly, abych se donutila napsat další sedmnáctý díl a pak další a další :D Věřte, že mi to dává zabrat :D Tuhle povídku někdo zná pod názvem: Je to snad jen sen... později byla přejmenovaná na Try and take my heart... potřebovala jsem ale jiný. Něco kratšího a více méně českého :D Tak tady to máte.. co říkáte na cover? Mě se líbí, fakt moc :3


Název: Zkouška citů | Neopouštěj mě, lásko
Autor: Els
Délka: Cyklus
Žánr: Heterosexuální i homosexuální tématika
Tagy: Komedie, romantika, drama
Varování: deprese, stav nouze, záchvaty smíchu a jebavosti
"Tak tohle se mohlo stát jenom mě! Vážně! Kurva! Do prdele!!!" zanadávám a přitom kopnu do nebohého odpadkového koše. "Vyseru se na tohle všechno!" dřepnu si na schody před stadionem a tvář si schovám do dlaní. Záchvat vzteku mě přejde rychle a změní se v hysterický pláč. Jak… jak mi mohl někdo vzít lístek? Měla jsem ho v ruce. Ani jsem si nevšimla, že by okolo mě někdo šel.

"Tupá blbá kráva…" prsknu po chvíli skrz zaťaté zuby a do očí se mi nahrnou další slzy.

"Bože, proč mě…" zakňučím. Moje jediná šance vidět Juniory ale i další skupiny ze SMnka je v tahu. Naprosto beznadějně. Kdybych alespoň uměla francouzsky, tak bych to nahlásila a nejspíš by se to vyřešilo. Přeci jen, mohla bych jin ukázat na mailu doklad o zaplacení a kód vstupenky. Ne… jsem naprosto tupá. Ani anglicky bych se s nimi nedokázala dohodnout.

"Promiňte?" vyruší mě z nadávání sama na sebe nějaká žena. Hřbetem ruky si utřu slzy a vzhlédnu k pohledné Asiatce. Hm., Korejce, usoudím.

"Proč pláčete?" zeptá se anglicky a přitom se na mě dívá celkem vážně. Sakra, co jí je do toho? Sklopím pohled a v rukou sevřu plakát SMTown koncertu.

"Nic mi není…" odpovím jen a doufám, že ji to bude stačit. No, jasně…

"A proč tedy nejsi na koncertu?" nedá si a dál se vyptává.

"Co je vám do toho?" vyjedu po ní česky a pak si jen povzdechnu. "Aspoň že mi nerozuměla…" zamručím. Jaké je pro mě překvapení, když je to opak.

"No, nejspíš vůbec nic. Ale vypadala jste, tedy spíše stále vypadáte celkem zničeně…" řekne a trochu se pousměje. Asi se musím tvářit dost šokovaně.

"Ah, o-omlou-vám se," řeknu spěšně a vyhrabu se radši na nohy.

"Někdo mi ukradl lístek, takže mě tam samozřejmě nepustili. A bohužel nemám tak zdatnou angličtinu, abych jim to vysvětlila. Takže… jsem v háji. No a teď tu musím počkat na konec, protože kamarádku mám uvnitř a jenom ona ví cestu na hotel…" vysvětlím jí to, i když vlastně nechápu proč. Proč bych to měla říkat cizímu člověku. Jakoby mi mohl nějak pomoci. Stejně mi přijde totálně nemožné, že se mnou mluví Korejka česky. A to stoprocentně vím, že od nás z autobusu, co jel z Čech, není.

"Dobře a máš doklad, že si to koupila tady? Víš, číslo sedlala a sekci, chápeš…" zeptá se a já jen kývnu. Vůbec netuším jak, ale během chvíle mě ta žena táhne dovnitř a přitom vytáčí na mobilu číslo. Po chvíli začne s někým mluvit. Dost rychle korejsky, takže tomu moc nerozumím. Jo, chodím na kurzy korejštiny, abych těm všem krásným sexy Korejcům rozuměla, ale i tak… jsem teprve začátečník. Ale pointu jsem možná pochopila. A pak mi to dojde…

"V-Vy jste…. Vy jste…" div na ní neukážu prstem. Jsem naprosto mimo. To… to není možný. Ne. Ne. Nemůže to být ona. Vždyť… Eli! Beztak netušíš, jak vypadá jejich manažer. Proč by to nemohla být jeho žena?

"Um?" ona se taky zastaví a podívá se na mě. Chvíli nechápe, ale pak se opět pousměje. Něco rychle dořekne osobě, s kterou telefonuje a pak se zas začne věnovat mě.

"Jsem Min Yun Hee…" konečně se mi představí a lehce se ukloní. Zadrhne se mi hlas v krku.

"Eh, j-j-á jsem E-Eli…" vykoktám ze sebe. Nemůžu tomu uvěřit. Tohle je SEN! To není realita! Vážně není! Zakroutím hlavou a párkrát zamrkám.

"Nezdá se ti to, neboj. Jsem skutečná," zasměje se Yun a chytne mě za ruku. "Ten lístek vyřešíme hned. I když do hlediště nejspíš už nezavítáš, zařídila jsem ti něco jiného. Ale musíme najít toho zloděje. To mu projít nemůže…"

"Eh, cože? Ne, prosím. Neřešte to, určitě máte svojí práce dost. Já tu počkám, až to skončí…" zamávám rukama. Bože, Elino! Uklidni se. Tohle je taková šance!

"Nechceš vidět zákulisí? Tam se těžko někdo takhle dostane a každý fanoušek by tam chtěl. No a můžeš se sejít s Juniory. Vyfotit se s nimi. Můžeš si popovídat se Siwonem…"

"Eh, se Siwonem? Jak vás napadl zrovna on? On-"

"Je tvůj oblíbenec. Je mi to jasné z tvé tašky. Všude máš jeho placky…" zasměje se a já celá zrudnu. Bože!

"N-no… já nevím. Já to asi psychicky nezvládnu…" zahuhlám. ELINO! KURVA DOPRDELE JDI S NÍ!

"Ale zvládneš! Už jsem to stejně zařídila!" řekne a už nechce slyšet žádné námitky, jelikož mě táhne bůh, ví kam.***Jak? Kdy? PROČ? Jak jsem se sakra dostala do zákulisí SMTownu? Zahlédla jsem Amber z f(x). A taky Changmina, a SHINee a další, které ani neznám jménem. Junioři jsou na pódiu. Díky bohu! Nebo ne? Uhueee!

"Eli?" málem vyskočím z kůže, když se za mnou ozve čísi mužský hlas. Pomalu se na onu osobu otočím. Nikdy jsem toho člověka neviděla. Teda vlastně jo. Viděla. To je manažer Juniorů. Boha, co on tu dělá? Teda… eh, to by mě nemělo překvapovat!

"A-ano?" zahuhlám anglicky. Yun mi stihla ještě před tím, než mě opustila, říct, že s většinou mohu mluvit anglicky či korejsky, tedy, pokud to zvládnu. Česky umí jenom ona. Pak se ji budu muset zeptat proč.

"Tady máš průkaz, že můžeš být tady. A ještě chci vědět to číslo sedadla, kdes měla sedět…" docela jeho angličtině rozumím, takže si od něj kartičku vezmu a pak vyštrachám v tašce papír, kde jsou všechny údaje o vstupence. Podám mu to, on se jen lehce pokloní, poděkuje a odejde.

"Děkovat bych měla já…" zamumlám a sednu si na jednu židličku, která byla poblíž.Je tady celkem rušno, pomyslím si. Nikdo ani chvilinku nepostojí, každý tady pobíhá sem a tam, pořád má něco na práci. Pchu. Asi bych v téhle branži nevydržela. Já, taková srábotka. Achjo. Proč na mě jde depka, když bych měla být štěstím bez sebe? Jsem vážně vůl. No. Asi jsem sem neměla chodit. Raději se zvednu, rozhlédnu se, a když určím správný směr, odkud jsme s Yun přišly, rozejdu se. Tady nebudu už ani minutu. Nezasloužím si to!

"Eli?" uslyším za sebou známý hlas. Neotáčím se, jen přidám na kroku.

"Kam jdeš?" zavolá na mě Yun a během chvilky mě už drží za ruku. Donutí mě zastavit. Podívám se na ní celkem sklíčeně.

"Jdu pryč. Nemám tu co dělat…" řeknu a Yun se jen opět zasměje. Myslím to vážně, tak proč…?

"Ale jdi ty…" mluví na mě, jako by to byla stará kamarádka.

"Byla bys hloupá, kdybys toho nevyužila…"

To vím! I bez ní.

"Takže, pojď se mnou zpátky. V šatně jsem ti nechala nějaké občerstvení…"

Jen si tiše povzdechnu a jdu s ní tedy zpět. Jsem blbá? Co zas vyvádím?***Sedím v té šatně nějakou dobu a nebaví mě to teda. Radši bych byla na tom koncertu. Křičela bych z plných plic. Fandila bych. Tohle je ale proti tomu spíše vězení. Docela bych i věřila tomu, že mě tu Yun zamkla.

Zrovna jdu ke dveřím, že si alespoň dojdu na záchod, tedy pokud ho v tom bludišti chodeb najdu, když někdo otevře. Rychle uskočím na stranu, aby mě nebylo vidět. Zalapám po dechu. Do místnosti vejde Siwon a Heechul. A podotýkám, Siwon bez trička! Ommoooo!!! O něčem silně debatují. Dle jejich výrazů to ale nebude nic vážného. Nebo ano?! Sakra, co tady ještě dělám? Ještě si mě vši-

"Kdo jsi?" ozve se mi u ucha Heechul. Div mi nevyskočí srdce z hrudi. Pomalu se na něj otočím v očích naprosté zděšení?

"Eh, já…" zahuhlám na něj korejsky. On se na mě tak… usmívá a přitom v jeho očích vidím to… pobavení. Na sucho polknu. Motá se mi hlava. Hodně. On je tak blízko. Moc blízko.

"Hm?" nakloní hlavu na stranu. Ten pohyb! BOŽE! Náhle necítím pevnou půdu pod nohama. Všechno mi zmizí… Omdlela jsem.


***


"Heleď Chule, jsi celkem nebezpečný, víš to?" zasměje se Siwon, když nebohou dívku uloží na pohovku a přikryje ji dekou. Moc vyděšený z toho není, ani Chul. Jsou na to oba zvyklí.

"Moje krása je prostě okouzlující…" pokrčí rameny a pohlédne na tu dívku. "Koukni se, jak se jmenuje. Má visačku…" kývne k ní a Siwon se tedy podívá.

"No, má tu jen napsané, že je to VIP host. A asi… se jmenuje Eli?" zkusí a Chul protočí očima.

"Bože, Siwone, to jsi tak tupej? Asi?"

"Ne, určitě…"

"Fajn. Zeptám se manažera, jestli o ní něco neví. Jak se vůbec dostala až sem? Pokud vím, sem můžeme jen mi. Ani VIP osoby sem nesmí…" řekne a odejde. Siwon si sedne vedle Eli a pozoruje jí.

"Kdo jsi, záhadná dívko?" zašeptá. Jeho srdce mu tluče o něco rychleji.

"Jsi tak krásná…" vůbec netuší, co dělá. Pohladí jí po tváři a shrne ji pár neposlušných pramínků pryč. Skloní se k ní a ve chvíli, kdy se jeho rty téměř dotýkají těch jejich, vrátí se Heechul.

"Tak jsem potkal Yun a ta říkala, že-" Heechul se zasekne v půli slova. Vytřeští oči na Siwona a pak… se ušklíbne. Ten Siwonův vyděšený pohled prostě stál za to…

"Chu-Chule…" zakoktal Siwon a rychle vstal a byl skoro na druhé straně místnosti. Co to do něj vjelo?

"Yun říkala, že je to tvoje fanynka a že ji někdo ukradl lístek. A tak ji napadlo vzít jí sem…" dořekne, jakoby nic Chul a uvelebí se v jednom křeslu. Siwon chvíli mlčí. Dívá se na svého kolegu, pak na dívku.

"Nikomu to neříkej…" řekne jen a Chul se ušklíbne.

"Proč bych neměl?" pozvedne tázavě obočí.

"Chule!" vyjede Siwon a hodí po něm tričko, co celou dobu držel v ruce. Chul se jen zasměje a pohled zaměří na pohovku.

"Fajn, neřeknu to… jen když ji budu moct políbit já," zašklebí se a Siwon na něj nevěřícně vytřeští oči.

"Cože?!" přeskočí mu hlas. Heechul na to nic neřekne, zvedne se a přejde k Eli. Neváhá, skloní se k ní, že jí políbí, když v tu chvíli…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 4. dubna 2016 v 18:43 | Reagovat

Že se nestydíš, takhle to useknout...

2 adís adís | E-mail | Web | 25. dubna 2016 v 13:14 | Reagovat

když v tu chvíli...
aaaaaaaaaaaah !! t-to je naprosto dokonalý !! Já umřu.. já.. já umřu. Smíchy. A nedočkavostí. (ještěže to má tolik dílů.. XD)
Eli musí btý pěkně v limbu. :D

3 Carol Carol | 1. června 2016 v 20:44 | Reagovat

:DD Tvl, ten Heechul mě vždycky dorazí :'D A už si pamatuju jak probíhá druhá kapitola XD Chudák Kangin, kousat si ho nemusela.. Ale miluju tuhle povídku, však to víš a nwm jestli to číst celé od znova nebo od toho, kde jsem skončila :D Uvidím :D Přece jen si skoro všechno pamatuju, i to jak se Kyuhyun lekl, že koukáš na anime a píšeš fanfikce (So true, bro :D )... Prostě se mi to hodně líbí *-* Tečka :D

4 ElSeihyoki ElSeihyoki | Web | 1. června 2016 v 20:47 | Reagovat

[3]: Je to na tobě :D Jako, díl, který ještě nebyl nikdy zveřejněný bude až tedy začátkem července... tal nevím :D Ale jen si to přečti znova... :D ať mám co číst já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama