Tick Tack | Trailer a prolog

6. března 2016 v 13:33 | El Seihyoki |  Tick Tack
Tak jsem tu opět s povídkoum kterou jsem měla na všech blozích... tedy akorát až na tom svém posledním, jsem ji dopsala. Je to kapitolovka, na kpop fandom Super Junior. Popravdě se kpopu už nevěnuju. Něco si poslechnu, ale jinak se o ten svět nezajímám. Bohužel... Ale, tohle story miluju. Ok, mohlo by to být napsáno lépe... ale ten příběh mě dojme vždycky. To víte, jsem cíťa...Název: Tick Tack
Délka/počet kapitol: cyklus/prolog + 11kapitol (v plánu je ještě epilog)
Fandom: Super Junior
Couple: Hangeng/Siwon / HanWon
Tagy: real, smutné, bad end
Upozornění: yaoi (shounen ai) - homosexuální tématika | charakter postav je smyšlený


Usmíval se. Usmíval se jako nikdy předtím. Ať se stalo cokoliv, ať se dělo cokoliv, ať se mělo stát cokoliv, nepřestal. Nepřestával se smát. Už neměl kvůli čemu být smutný. Všechno zlé skončilo. Vše co jej trápilo bylo u konce a nyní nastal čas… žít. Nic víc… bylo to naprosto jednoduché.

"Bože! To je krása," vzdychl a rozvalil se na pláži, přičemž v rukou sevřel jemňoučký písek, který byl všude kolem něj. Zavřel oči a nadechl se toho čerstvého vzduchu, jenž tak dlouho postrádal. Zaposlouchal se do šumění moře, někdy dokonce zaslechnl ptáky… Spokojeně vydechnl a úsměv na tváři se mu ještě více rozšířil. Věděl, že tu nebyl na dovolené, že tohle nemělo už nikdy skončit. O to víc jej to těšilo. Mohl si konečně odpočinout a co víc, užít si to. Ostatně… si to zasloužil.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama